The Eternals: Příběh Thanosových předků má scenáristy

The Eternals: Příběh Thanosových předků má scenáristy | Fandíme filmu Zobrazit dalších 8 obrázků
Parťáci Wonder Woman se pustili do přípravy nové vesmírné marvelovky.

Začátkem dubna se poprvé objevila nepotvrzená, zpráva, že Marvel chystá další zcela novou sérii, The Eternals. Postupně se objevoval další potvrzení a nakonec i šéf studia Kevin Feige připustil, že Eternálové patří mezi chystané projekty. Teď projekt dostal scenáristy. Stali se jimi Matthew a Ryan Firpo, bratranci, kteří na sebe upozornili dokumentem o migrantech Refuge a scénářem Ruin, který se objevil loni na Black Listu, výročně vydávaném seznamu nejlepších nerealizovaných scénářů. Příběh bývalého nacistického kapitána, který chce odčinit svoje hříchy a loví bývalé členy svého SS komanda, se zalíbil Gal Gadot (Wonder Woman), která mu pomohla k realizaci.

Doplňujeme, že jednoho z prastaré rasy Eternalů jsme už vlastně na plátně potkali – Eternalové jsou Thanosovi předci. Objevila se také nepotvrzená zpráva, že by se chystaný film mohl zaměřit na Eternalku Sersi, která je v komiksech často spojována s antickou mytologií a dějinami, popřípadě s mýty kolem krále Artuše. Sersi totiž našla zálibu v lidech, a když většina Eternalů opouštěla Zemi, Sersi zůstala. V přítomnosti dlouhověká „bohyně“ v komiksech dokonce spolupracovala s Avengers.

V komiksech jsou The Eternals dalším výtvorem Jacka Kirbyho, který je poprvé představil v roce 1976. Jedná se o uměle vytvořený národ, u jehož zrodu stáli tzv. Celestiálové, božské bytosti světa Marvelu. Eternaly Celestiálové stvořili na Zemi, z předvěké podoby člověka. Eternalové jsou dlouhověcí, téměř nezničitelní, mají nadlidské síly, silou vůle ovládají každou buňku svého těla a dovedou manipulovat kosmickou energií. Málo se ale rozmnožují a je jich konstantně poměrně nízký počet. Eternalové přísahaly, že budou chránit smrtelníky před Devianty, což je další výtvor genetických hrátek Celestiálů. Devianti se od pradávna pokoušeli lidi zotročit a svou menší moc si vždy pokoušeli nahradit s pomocí technologických výdobytků.

Zdroj: THR

Galerie: 9

The Eternals: Příběh Thanosových předků má scenáristy | Fandíme filmu The Eternals: Příběh Thanosových předků má scenáristy | Fandíme filmu The Eternals: Příběh Thanosových předků má scenáristy | Fandíme filmu The Eternals: Příběh Thanosových předků má scenáristy | Fandíme filmu The Eternals: Příběh Thanosových předků má scenáristy | Fandíme filmu The Eternals: Příběh Thanosových předků má scenáristy | Fandíme filmu The Eternals: Příběh Thanosových předků má scenáristy | Fandíme filmu The Eternals: Příběh Thanosových předků má scenáristy | Fandíme filmu The Eternals: Příběh Thanosových předků má scenáristy | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest