The Eternals: Známe první novou sérii 4. fáze MCU?

The Eternals: Známe první novou sérii 4. fáze MCU? | Fandíme filmu
Marvel Comics
Zobrazit dalších 8 obrázků
Marvel se má po Avengers 4 podívat častěji do kosmu. Jedna z výprav nás může seznámit právě s Eternaly.

O tom, co nám Marvel nabídne po Avengers 4, zatím víme poměrně málo. S jistotou dorazí Spider-Man 2 a Strážci Galaxie 3. Logika velí, že uvidíme Doctora Strange 2, Black Panthera 2, Ant-Mana 3 a Captain Marvel 2. A mluví se o tom, že se chystá samostatný film s Black Widow. Jinak nevíme nic. Snad jen tolik, že by se Marvel měl daleko víc zaměřit na kosmické příběhy. Teď bylo potenciálně odhaleno, který bude jeden z nich.

Podle neoficiálních zpráv Marvel chystá pro velké plátno The Eternals. Přípravy údajně začaly po tom, co u diváků uspěl Thor: Ragnarok, vesmírné dobrodružství inspirované Jackem Kirbym, a po tom, co DC začalo plánovat obdobně laděné New Gods, i když nesměle se o projektu uvnitř studia údajně mluví už delší dobu. Film údajně dorazí v roce 2021 nebo 2022 a potenciálně by se některé z jeho postav mohli objevit už ve Strážcích Galaxie 3.

V komiksech jsou The Eternals dalším výtvorem Jacka Kirbyho, který je poprvé představil v roce 1976. Jedná se o uměle vytvořený národ, u jehož zrodu stáli tzv. Celestiálové, božské bytosti světa Marvelu. Eternaly Celestiálové stvořili na Zemi, z předvěké podoby člověka. Eternalové jsou dlouhověcí, téměř nezničitelní, mají nadlidské síly, silou vůle ovládají každou buňku svého těla a dovedou manipulovat kosmickou energií. Málo se ale rozmnožují a je jich konstantně poměrně nízký počet. Eternalové přísahaly, že budou chránit smrtelníky před Devianty, což je další výtvor genetických hrátek Celestiálů. Devianti se od pradávna pokoušeli lidi zotročit a svou menší moc si vždy pokoušeli nahradit s pomocí technologických výdobytků.

Zprávu přinesl nepříliš prověřený server MCU Comics a žádné oficiální potvrzení v tuhle chvíli neexistuje. Naopak, reportér Umberto Gonzalez z The Wrapu tvrdí, že podle jeho zdrojů se žádný takový projekt nepřipravuje. Ať už nicméně na The Eternals v roce 2021 nebo 2022 dojde či nedojde, je pravděpodobné, že Marvel látku dříve či později zadaptuje, tak jsme si alespoň odbyli úvodní seznámení.

Zdroje: MCU Comics, Umberto Gonzalez

Galerie: 9

The Eternals: Známe první novou sérii 4. fáze MCU? | Fandíme filmu The Eternals: Známe první novou sérii 4. fáze MCU? | Fandíme filmu The Eternals: Známe první novou sérii 4. fáze MCU? | Fandíme filmu The Eternals: Známe první novou sérii 4. fáze MCU? | Fandíme filmu The Eternals: Známe první novou sérii 4. fáze MCU? | Fandíme filmu The Eternals: Známe první novou sérii 4. fáze MCU? | Fandíme filmu The Eternals: Známe první novou sérii 4. fáze MCU? | Fandíme filmu The Eternals: Známe první novou sérii 4. fáze MCU? | Fandíme filmu The Eternals: Známe první novou sérii 4. fáze MCU? | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest