Deadpool 2: Naše první dojmy z očekávaného pokračování

Deadpool 2: Naše první dojmy z očekávaného pokračování | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 10 obrázků
Maskovaný antihrdina v podání Ryana Reynoldse se vrátil a přitlačil ve všech ohledech.

Čerstvě jsem se vrátil z kina a než se mi podaří připravit na Deadpoola 2 plnohodnotnou recenzi, je tu pár prvních dojmů. Film se do značné míry drží toho, co fungovalo v jedničce.

Pár procítěných momentů je středobodem pro nekonečnou sérii Deadpoolových vtipných poznámek. Ty neváhá chrlit jen tak, ale neodpustí si je ani uprostřed rvaček, které jsou tentokrát obzvláště brutální. Pubertální poznámky se střídají s množstvím popkulturních narážek, často komiksových, a minimálně na mne humor tentokrát působil lépe než minule – hluchých míst výrazně ubylo.

I tak ale platí, že řada vtipů je hodně aktuální a dost závislá na tom, jak podrobně sledujeme popkulturní dění. Řada lidí nebude stíhat vtípky už dnes, po pár letech mohou být nerozluštitelné pro většinu diváků. Celkově pak Deadpool 2 funguje jako velmi dobrá zábava, ale nemám pocit, že by z něj cokoliv dokázalo zůstat v hlavě ještě pozítří.

Krom Deadpoola (Ryan Reynolds), který se tentokrát snaží docenit hodnotu přátel a rodiny, zaujme především postava Domino, která je díky představitelce Zazie Beetz správně šarmantní. Její superschopnost, kdy má za každé situace ohromné štěstí, je vizuálně ohromně zábavná. Josh Brolin jako antagonista Cable nijak neurazí, ale postava nemá prostor vyloženě vyniknout. Je to prostě málomluvný drsňák, co se činí hlavně se zbraní v ruce

Další dojmy v přiloženém videu:

Po tom, co přežil téměř smrtící útok hovězího, se znetvořený šéfkuchař z jídelny (Wade Wilson) snaží splnit svůj sen a stát se nejsvůdnějším barmanem z Mayberry. Zároveň se pokouší vyrovnat se ztrátou chuti. Při hledání nového koření života (a stroje času) se musí porvat s nindži, yakuzou a smečkou sexuálně agresivní psů, zatímco cestuje kolem světa, aby pochopil hodnotu rodiny, přátelství a chuti. Nachází nový hlad po dobrodružství a vyslouží si vytoužený hrneček na kafe s nápisem „Nejlepší milovník světa“.

Jako Deadpool se vrací Ryan Reynolds, dále hrají Josh Brolin, Morena Baccarin, T.J. Miller, Brianna Hildebrand, Stefan Kapacic, Leslie Uggama, Karan Soni, Zazie Beetz, Jack Kesy a Shioli Kutsuna. Režíruje David Leitch podle scénáře Rhetta Reese, Paula Wernicka a Drew Goddarda. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 17. 5. 2018.

Deadpool 2

18.05.2018 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 11

Deadpool 2: Naše první dojmy z očekávaného pokračování | Fandíme filmu Deadpool 2: Naše první dojmy z očekávaného pokračování | Fandíme filmu Deadpool 2: Naše první dojmy z očekávaného pokračování | Fandíme filmu Deadpool 2: Naše první dojmy z očekávaného pokračování | Fandíme filmu Deadpool 2: Naše první dojmy z očekávaného pokračování | Fandíme filmu Deadpool 2: Naše první dojmy z očekávaného pokračování | Fandíme filmu Deadpool 2: Naše první dojmy z očekávaného pokračování | Fandíme filmu Deadpool 2: Naše první dojmy z očekávaného pokračování | Fandíme filmu Deadpool 2: Naše první dojmy z očekávaného pokračování | Fandíme filmu Deadpool 2: Naše první dojmy z očekávaného pokračování | Fandíme filmu Deadpool 2: Naše první dojmy z očekávaného pokračování | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest