Deadpool 2: Má film problémy?

Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 15 obrázků
Dvojka má být daleko závažnější než první film a současně s probíhajícími dotáčkami se objevily první negativní reakce. Je důvod se bát?

V únoru podstoupil Deadpool 2 dotáčky, o čemž informovaly servery specializované na filmovou produkci a filmový průmysl ve Vancouveru a následně to potvrdil také Josh Brolin, představitel postavy Cablea. Dotáčky trvaly nicméně týden, což je naprosto standardní doba, kterou mají na drobné úpravy vyhrazené v rozvrhu prakticky všechny hollywoodské velkofilmy. Varovné zprávy přišly tentokrát z jiného zdroje.

Na Twitteru se objevily reakce z testovacích projekcí, které proběhly začátkem února, ještě před dotáčkami. Z krátkých útržků se dá pochytit, že by měl být film asi o půl hodiny delší než jednička, přesto by děj filmu údajně neměl být příliš výrazný, protože se většina času stráví Deadpoolovými blbinkami. Celkově by se údajně mělo jednat o zklamání. Podobné zvěsti se objevily na několika různých twitterových účtech, přesto je zatím berte s rezervou.

Zvěstem lze (vzhledem k četnosti a jejich zdrojům) přikládat jistou míru důvěryhodnosti, ale i tak se jedná o pohled několika málo lidí, zbytek diváctva může snímek nakonec vnímat úplně jinak. Navíc film stále ještě není dokončený a leccos může být upraveno. Separátní zdroje potvrdily, že produkce rozhodně po testovacích projekcích nesáhla k žádným zásadním přetáčkám, takže i kdyby bylo něco v nepořádku, na nějakou tragédii to nevypadá.

Z testovacích projekcí každopádně přišel jeden zásadní spoiler, který se týká osudu jedné z hlavních postav, takže při surfování dejte pozor, ať na něj nenarazíte. Co si celkově celkově z těchto zvěstí odnést? Zatím nevěšte hlavu, do premiéry je ještě daleko, během tří měsíců ve střižně lze leccos doladit.

Jinak se nejvíc novinek točilo v poslední době kolem Zazie Beetz. Hollywood Reporter potvrdil, že herečka podepsala smlouvu na celkem tři filmy (kdysi dávno se o takovém rozsahu smlouvy hovořilo ještě předtím, než byla postava obsazena), takže ji uvidíme v Deadpoolovi 2 a následně zřejmě v sérii X-Force. Sama herečka v rozhovorech uvádí, že si prošla náročným tréninkem, a že Deadpool dvojka je daleko závažnější než první film. Zařazení postavy pochmurného Cablea by něčemu takovému nasvědčovalo, tak uvidíme, jak se jakoukoliv vážnost nakonec podaří skloubit s Deadpoolovým blbnutím.

Do galerie přidáváme sadu fotek z natáčení s Ryanem Reynoldsem (děti nejsou součástí filmu, jsou tam vyslané nadací, která plní přání vážně nemocným) a také několik fotek propagačních stojanů z kin. Ty zdánlivě potvrzují, že se nakonec film bude jmenovat zkrátka Deadpool 2, nicméně oficiálně to zatím oznámeno nebylo.

Na závěr špetka Joshe Brolina, který se baví ve videu z natáčení filmu:

Po tom, co přežil téměř smrtící útok hovězího, se znetvořený šéfkuchař z jídelny (Wade Wilson) snaží splnit svůj sen a stát se nejsvůdnějším barmanem z Mayberry. Zároveň se pokouší vyrovnat se ztrátou chuti. Při hledání nového koření života (a stroje času) se musí porvat s nindži, yakuzou a smečkou sexuálně agresivní psů, zatímco cestuje kolem světa, aby pochopil hodnotu rodiny, přátelství a chuti. Nachází nový hlad po dobrodružství a vyslouží si vytoužený hrneček na kafe s nápisem „Nejlepší milovník světa“.

Jako Deadpool se vrací Ryan Reynolds, dále hrají Josh Brolin, Morena Baccarin, T.J. Miller, Brianna Hildebrand, Stefan Kapacic, Leslie Uggama, Karan Soni, Zazie Beetz, Jack Kesy a Shioli Kutsuna. Režíruje David Leitch podle scénáře Rhetta Reese, Paula Wernicka a Drew Goddarda. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 17. 5. 2018.

Zdroje: CBN, BurnettRM, ComicBook,Mike Kalinowski, Mario Francisco Robles, THR, EW, Movie Lord, Super Hero Comedy, Rob Liefeld, Ryan Reynolds, Josh Brolin, Hollywood North, Omega Underground

Deadpool 2

18.05.2018 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 16

Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu Deadpool 2: Má film problémy? | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest