Jurský svět: Třetí díl se vrátí ke kořenům původní trilogie

Jurský svět: Třetí díl se vrátí ke kořenům původní trilogie | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit dalších 11 obrázků
V pokračování navíc neuvidíme důležitou součást prvních dvou filmů. Koukněte na poslední trailer plný nových záběrů a na sadu fotek.

Do premiéry druhého dílu veleúspěšného Jurského světa s podtitulem Fallen Kingdom zbývá zhruba měsíc a půl. Už nyní však víme, že za další 3 roky uvidíme díl třetí, a že ho natočí stejně jako díl první Colin Trevorrow. O příběhu jako takovém nevíme pochopitelně zatím vůbec nic, jelikož nevíme, jak skončí druhý díl. I přesto však Trevorrow nabídl o pokračování dvě zajímavé informace.

Tou první je, že ve třetím díle neuvidíme žádného geneticky upraveného dinosaura. Jasně, víceméně všichni dinosauři v Jurském světě jsou svým způsobem geneticky vytvoření, nicméně nejedná se o křížení druhů či podobné experimenty, jako v případě Indomina Rexe z prvního dílu, a nově Indoraptora z dílu druhého. Ten mimochodem vypadá jako opravdu nebezpečná bestie.

Druhou novinkou je, že se tvůrci chtějí vrátit ke kořenům série. Chtějí se více zaměřit na paleontologický výzkum, a ten původní a pravý původ dinosaurů jako takový. Tvůrci svůj krok vnímají jako poctu k původní trilogii, která byla na tomto principu založena. Není to poprvé, co Trevorrow zmínil návrat k základům. Již dříve popsal třetí film jako „vědecký thriller“, a  uvedl, že pojetím bude připomínat úplně první Jurský park. Ti, kterým tak úplně nesedlo směřování nové trilogie, určitě tyto zprávy uslyší rádi. Premiéra Jurského světa 3 je naplánovaná na 11. 6. 2021. Dole v galerii si můžete prohlédnout poslední desítku fotek a artworků, které ukazují, jak budou ve filmu vypadat některé klíčové scény. Přiložený japonský trailer opět ukazuje opravdu hodně:

Od zničení zábavního resortu Jurský svět uplynuly čtyři roky. Isla Nublar je lidmi opuštěný a dinosauři se starají sami o sebe. Když se na ostrově začne probouzet k životu spící sopka, uspořádají Claire (Bryce Dallas Howard) a Owen (Chris Pratt) výpravu za záchranou zbývajících dinosaurů před vyhubením. Owen se především snaží najít Modráka, vůdce smečky raptorů, který se ztratil v divočině, a Claire získala pro tvory respekt, který jí nedovolí přestat. Po příjezdu na ostrov mezi kapkami pršící lávy odhalují spiknutí, které by mohlo uvrhnout celou planetu do stavu, v jakém byla naposledy v prehistorii.

Jurský svět 2 režíruje Juan Antonio Bayona, scénář napsali Derek Connolly a Colin Trevorrow. V hlavních rolích se vracejí Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, BD Wong a Jeff Goldblum. Nově se přidají Toby Jones, Rafe Spall, Ted Levine, James Cromwell, Daniella Pineda, Geraldine Chaplin a Justice Smith. Datum české premiéry je stanoveno na 21.6. 2018.

Zdroj: Bloody Disgusting

Jurský svět 2

22.06.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Drama, Thriller
Info o filmu

Galerie: 12

Jurský svět: Třetí díl se vrátí ke kořenům původní trilogie | Fandíme filmu Jurský svět: Třetí díl se vrátí ke kořenům původní trilogie | Fandíme filmu Jurský svět: Třetí díl se vrátí ke kořenům původní trilogie | Fandíme filmu Jurský svět: Třetí díl se vrátí ke kořenům původní trilogie | Fandíme filmu Jurský svět: Třetí díl se vrátí ke kořenům původní trilogie | Fandíme filmu Jurský svět: Třetí díl se vrátí ke kořenům původní trilogie | Fandíme filmu Jurský svět: Třetí díl se vrátí ke kořenům původní trilogie | Fandíme filmu Jurský svět: Třetí díl se vrátí ke kořenům původní trilogie | Fandíme filmu Jurský svět: Třetí díl se vrátí ke kořenům původní trilogie | Fandíme filmu Jurský svět: Třetí díl se vrátí ke kořenům původní trilogie | Fandíme filmu Jurský svět: Třetí díl se vrátí ke kořenům původní trilogie | Fandíme filmu Jurský svět: Třetí díl se vrátí ke kořenům původní trilogie | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest