Solo: Star Wars Story - Vesmírný frajer přišel s druhým trailerem

Solo: Star Wars Story - Vesmírný frajer přišel s druhým trailerem | Fandíme filmu Zobrazit další 1 obrázek
K tomu nejnovější poster.

Druhý spin-off ze světa Star Wars nazvaný Solo: Star Wars Story provází od samotného počátku né Síla, ale hodně temný stín, který se snad rozplyne po premiéře. Rogue One se také neobešlo bez potíží a nakonec z toho vítězně vyšlo s miliardovou tržbou a kladným přijetím. Myslím si, že Solovi se tuto kouzelnou hranici zdolat nepodaří. Tvůrci u tohohle sci-fi westernu se určitě pokusili zachránit co šlo a jelikož u první ukázky jsem si říkal: „jo, jako dobrý no,“ ale nic víc, tak tahle už je přece jen lepší. Alden Ehrenreich s blasterem proklatě nízko nemá vůbec jednoduchou pozici a z jeho ztvárnění mladého Hana Sola jsem pořád tak nějak rozpačitý. Ochutnávka akčních scén však vypadá dobře a vizuálně mají hodně blízko právě k Rogue One. Woody Harrelson v roli Solova mentora má tady největší charisma ze všech zúčastněných.

Naloďte se na Millenium Falcon a vypravte do předaleké galaxie. Solo: A Star Wars Story je zbrusu nové dobrodružství nejoblíbenějšího ničemy galaxie. Při řadě odvážných eskapád v temném a nebezpečném kriminálním podsvětí Han Solo poznává budoucího kopilota Chewbaccu a potkává se také s notorickým gamblerem Landem Calrissianem, při cestě, která udá směr jedněm z nejnepravděpodobnějších hrdinů celé Star Wars ságy.

V hlavních rolích hrají Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge, Joonas Suotamo a Warwick Davis. Postupně režírovali Phil Lord a Chris Miller a následně Ron Howard. Scénář napsali Lawrence a Jon Kasdanovi. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 24. 5. 2018.

Zdroj plakátu: Lucasfilm

Solo: A Star Wars Story

25.05.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 2

Solo: Star Wars Story - Vesmírný frajer přišel s druhým trailerem | Fandíme filmu Solo: Star Wars Story - Vesmírný frajer přišel s druhým trailerem | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest