Avengers: Infinity War: Mohou se objevit další postavy

Avengers: Infinity War: Mohou se objevit další postavy | Fandíme filmu
Dokonce i jedna mrtvá. A na jakém dalším místě se může snímek odehrávat.

Avengers: Infinity War budou postavami nacpaní k prasknutí, jak se můžete přesvědčit třeba dole v galerii na nejnovějším plakátě. I tak stále u řady postav visí otazníky. Pokud se nebojíte případných spoilerů, tak se pojďte společně s námi podívat, co o filmu potenciálně odhaluje databáze IMDb. Jasně, může ji editovat každý a nepřesnosti se tak mohou ukázat. Ale také nemusí:

Na největší filmové databázi se dočteme například to, že na filmu pracoval Jake Garber, jako maskér Samuela L. Jacksona, popřípadě Qualen Bradley, jako Jacksonův dublér. Můžeme se tedy na Nicka Furyho přeci jen těšit? Před časem se objevil na fotkách z natáčení, ze situace, která by teoreticky mohla být potitulkovou scénou snímku. Kdo dál? Thomas Deming-Henes – asistent „pana Rudda“. Ukáže se tedy Ant-Man, i když se dosud tvrdilo, že se ve snímku neobjeví?

Pak je tu Tara Macken, dublérka Tessy Thompson. Můžeme to brát jako definitivní potvrzení, že se ve filmu ukáže Valkyrie? Nedávné spoilery tvrdily, že to tak skutečně je. Pak je tu Joseph Dizon, jako asistent „pana Grilla“. Vrátí se tedy Crossbones? O jeho účasti se už párkrát šuškalo, zatím je však těžké si představit, jakým způsobem by měl do snímku zapadat. Možná největší překvapení bude Kela Wong. Ta by měla hrát osobní maskérku Rene Russo. Herečka ztvárnila Thorovu matku. Že by došlo na nějaký flashback?

A pak jsou tu tři lidé, kteří pracovali jako production supervisor, production manager a production accountant na Filipínách. Točil tam snad film nějakou malou scénu? To ukáže čas.

Avengers: Infinity War završují bezprecedentní desetiletou cestu filmovým světem Marvelu. Na plátna přinesou ultimátní a tu nejvíc smrtící bitvu všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musejí být ochotni obětovat úplně všechno, aby se pokusili zastavit mocného Thanose, než jeho prudký útok, provázený ruinami a zkázou, ukončí celý vesmír. Režírují Anthony a Joe Russoovi, produkuje Kevin Feige. Scénář napsali Christopher Markus a Stephen McFeely.

V hlavních rolích hrají Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Josh Brolin, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Sebastian Stan, Tom Holland, Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, Chris Pratt, Benedict Wong, Zoe Saldana, Karen Gillan, Vin Diesel, Dave Bautista, Bradley Cooper, Pom Klementieff, Benicio Del Toro, Don Cheadle, Chadwick Boseman, Anthony Mackie, Gwyneth Paltrow, Winston Duke, Letitia Wright, Jon Favreau, Danai Gurira, Sean Gunn, Terry Notary a mnozí další.

Datum premiéry je stanoveno v Česku a na Slovensku na 26. 4. 2018.

Zdroje: Yahoo, Daily Mail, THR, Shortlist

Avengers: Infinity War

27.04.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest