Sicario 2: Soldado: Nekompromisní zabijáci v novém traileru

Sicario 2: Soldado: Nekompromisní zabijáci v novém traileru | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 8 obrázků
Benicio Del Toro nedokáže zlikvidovat mafiánskou dceru, a tak jej čeká pěst naštvaného Joshe Brolina.

Je tu nový trailer na pokračování Sicaria, které bude nově uvedeno v anglicky mluvících regionech jako Sicario: Day of the Soldado (Sicario: Den Soldada – Zabiják: Den vojáka). Druhý film se obejde bez Emily Blunt v roli agentky, která nás teprve zavádí do světa černých operací. Prostředí už známe, a tak se scenárista Taylor Sheridan mohl utrhnout ze řetězu a ukázat nám, co by se stalo, kdyby drsní psi (Josh Brolin a Benicio Del Toro) speciálních složek nebyli pod dohledem úřadů a zákonů, protože by většina děje byla zasazená do Mexika.

Tam je agent Graver (Brolin) vyslaný v době, kdy válka s drogami eskaluje, protože kartely začaly kromě narkotik pašovat do Států také teroristy. Graver se dá znovu dohromady s Alejandrem (Del Toro), aby společně rozpoutali válku mezi kartely. Toho chtějí docílit únosem Isabely, (Isabela Moner), dcery jednoho drogového magnáta. Mise je však prozrazena a Graver Alejandrovi nařídí, aby Isabelu zlikvidoval. To však drsný zabiják nečekaně nedokáže a v tu chvíli (alespoň podle toho, co naznačuje trailer) začne souboj Alejandra proti Graverovi a jeho silám. Že by nás čekal takový drsnější a realističtější Terminátor 2, kde se z likvidátora stává ochránce dětí?

V Soldado (Voják) se nevrátí hrdinka v podání Emily Blunt, místo toho se snímek zaměří na postavy Joshe Brolina, Benicia Del Tora a Jeffreyho Donovana. Ti se vydávají do Mexika, aby tam cíleně rozpoutala válku mezi soupeřícími mexickými kartely. Hlavním tématem tentokrát nebude válka s drogami, ale migrace. Scénář napsal Taylor Sheridan, režíruje Stefano Sollima. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 28.6. 2018.

Soldado

USA
Akční, Krimi, Drama
Info o filmu

Galerie: 9

Sicario 2: Soldado: Nekompromisní zabijáci v novém traileru | Fandíme filmu Sicario 2: Soldado: Nekompromisní zabijáci v novém traileru | Fandíme filmu Sicario 2: Soldado: Nekompromisní zabijáci v novém traileru | Fandíme filmu Sicario 2: Soldado: Nekompromisní zabijáci v novém traileru | Fandíme filmu Sicario 2: Soldado: Nekompromisní zabijáci v novém traileru | Fandíme filmu Sicario 2: Soldado: Nekompromisní zabijáci v novém traileru | Fandíme filmu Sicario 2: Soldado: Nekompromisní zabijáci v novém traileru | Fandíme filmu Sicario 2: Soldado: Nekompromisní zabijáci v novém traileru | Fandíme filmu Sicario 2: Soldado: Nekompromisní zabijáci v novém traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest