The Grudge: Série se přesouvá do Ameriky, má nové herce

The Grudge: Série se přesouvá do Ameriky, má nové herce | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Hororová série se vrátí k japonským kořenům. Jistě se tedy bude opět mňoukat.

Natáčení dalšího restartu série The Grudge je na spadnutí. Už před časem byla obsazená Andrea Riseborough, kterou teď doplňují také John Cho (Star Trek, Zahulíme, uvidíme) a Damián Bichir (Osm hrozných, Lepší život). Producent Sam Raimi si chystaný projekt pochvaluje. Prozradil, že se filmaři pro inspiraci vydali zpátky k původním japonským filmům a přesunuli děj na americké předměstí. Natáčení začne v květnu a režírovat bude Nicolas Pesce, který má za sebou chválený horor Oči mé matky.

Celkem série Ju-On společně s americkými remaky The Grudge čítá dvanáct filmů, kdy se první objevil už v roce 2000 a posledním počinem byl v roce 2006 cross-over se sérií Kruh – Sadako vs. Kayako. Sluší se podotknout, že když se do kin loni začátkem roku zkoušela vrátit do kin série Kruh, moc velkou díru to do světa neudělalo, ale vzhledem k tomu, že se horory točí za nízké náklady, tak by to vlastně ani pro The Grudge nebyl až takový problém.

Prozatím byla většina dílů série zasazená do Tokia a točila se kolem jednoho prokletého domu. V něm manžel zabil při podezření nevěry svou manželku, jejich syna a kočku a následně spáchal sebevraždu. Legenda praví, že když člověk zemře za velkého hněvu, je stvořena kletba, která zůstává na místě, kde se neštěstí stalo a neustále se opakuje.

Zdroje: Variety  I, II

Nenávist

12.10.2004 | USA, Japonsko
Thriller, Horor, Mysteriózní
Info o filmu

Galerie: 5

The Grudge: Série se přesouvá do Ameriky, má nové herce | Fandíme filmu The Grudge: Série se přesouvá do Ameriky, má nové herce | Fandíme filmu The Grudge: Série se přesouvá do Ameriky, má nové herce | Fandíme filmu The Grudge: Série se přesouvá do Ameriky, má nové herce | Fandíme filmu The Grudge: Série se přesouvá do Ameriky, má nové herce | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest