Sadako vs. Kayako: Kruh proti Ju-On v novém traileru

Sadako vs. Kayako: Kruh proti Ju-On v novém traileru | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Podívejte se, jak to vypadá, když spojí síly dvě nejslavnější dlouhovlasé bytosti z japonských duchařin.

Mash-up dvou oblíbených hororových sérií dorazí do japonských kin už letos v červnu a tady je první upoutávka. Japonské mezititulky toho většině z nás bohužel mnoho neřeknou, a tak musíme vystačit se zatím chudou nabídkou záběrů. Ta hodně spoléhá na ikonické výjevy z obou sérií: Je tady patrový domek s podkrovním oknem a schodištěm. Je tu studna a stará videokazeta. Nechybí mňoukající bílý chlapeček a samozřejmě dva dlouhovlasí duchové z obou sérií. Nevím jak na vás, na mě zatím upoutávka víc než jako plíživé hororové drama působí spíš jako popkulturní legrácka s velkou dávkou pomrkávání na diváky nebo dokonce jako žánrová parodie. Ale z těch několika záběrů samozřejmě zatím těžko soudit, trailery rády zkreslují.

V kříženci sérií Ringu a Ju-On Mizuki Yamamoto hraje nešťastnici, která se ocitne přímo uprostřed souboje dvou záhrobních bytostí – Sadako a Kayako. Film režíruje pravidelný hororový autor Koji Shiraishi, promítat se má také ve 4DX. Datum japonské premiéry je stanoveno na 18.6. 2016, u nás nejspíš můžeme doufat jedině na videu nebo v rámci festivalů. Dole pod trailerem najdete také několik plakátů a fotek.

Zdroje: Oficiální Facebook, web, tumblr

Galerie: 6

Sadako vs. Kayako: Kruh proti Ju-On v novém traileru | Fandíme filmu Sadako vs. Kayako: Kruh proti Ju-On v novém traileru | Fandíme filmu Sadako vs. Kayako: Kruh proti Ju-On v novém traileru | Fandíme filmu Sadako vs. Kayako: Kruh proti Ju-On v novém traileru | Fandíme filmu Sadako vs. Kayako: Kruh proti Ju-On v novém traileru | Fandíme filmu Sadako vs. Kayako: Kruh proti Ju-On v novém traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest