Fantastická zvířata 2: První plnohodnotný trailer dorazil

Fantastická zvířata 2: První plnohodnotný trailer dorazil | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Nechte se pozvat do světa kouzel. Nový trailer doplňuje také nový plakát.

Trailer na Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny dorazil a musí se nechat, že vypadá...fantasticky. Jinak to ani říct nejde. Zatím se samozřejmě bavíme o traileru, ale už teď se zdá, že oproti prvním Fantastickým zvířatům bude mít novinka daleko větší měřítko. New York ze začátku minulého století nebyl špatný, ale teď k němu přibyly Paříž, anglická příroda a především majestátní Bradavice. Na ty upoutávka klade důraz, což je pochopitelné, vzhledem k tomu, že jde o ikonickou stavbu, kterou každý okamžitě pozná. A uvnitř? Mladý Brumbál. Jude Law se v roli poprvé ukázal v pohybu a minimálně za sebe musím říct, že tam tu moudrost, sílu a určité rošťáctví, které známe od starého Brumbála, zkrátka vidím.

Johnny Depp jako titulární Grindelwald toho zatím naopak mnoho nenamluvil, ale při převozu do vězení vypadá stylově. Čarodějná bitva v závěru slibuje zintenzivnění boje dobra se zlem a snad ještě víc nebezpečně působí Credencovo (Ezra Miller) řádění. To je stále destruktivní, akorát s tím rozdílem, že tentokrát vypadá daleko kontrolovaněji a cílevědoměji. Ale to už jsou spekulace. Z vedlejších postav stále vyniká Kowalski v podání Dana Foglera a fanoušci jsou určitě už teď zvědaví, proč se Brumbál nemůže postavit Grindelwaldovi přímo a proč tají svoji spolupráci s Mlokem (Eddie Redmayne). No prostě, už aby byl listopad!

Dole v galerii najdete nový plakát a představitele ústředních rolí s hůlkami.

Titulární čaroděj Gellert Grindelwald je pro své zločiny známý už čtenářům Harryho Pottera, kteří jej poznali jako největší hrozbu z časů Brumbálova mládí. Pro své experimenty a další důvody byl vyloučen z Kruvalu. Poté Grindelwald vyvolával chaos v Evropě a stal se nechvalně proslulý tím, že chtěl prosadit kouzelnickou vládu nad lidmi a nad světem. Během událostí Fantastických zvířat a kde je najít se ukrýval jako bystrozor Percival Graves v New Yorku, ale byl (za pomoci Mloka Scammandera) zatčený MACUSOU (Magickým kongresem Spojených států amerických). V New Yorku objevil Grindelwald mladého muže, Credence, posedlého potlačenou magickou energií zvanou Obscurus, a pokusil se jej využít k tomu, aby odhalil kouzelnický svět před No-Maji – americkými mudly.

V novém filmu Grindelwald přesně podle svého slibu uprchne ze zajetí a začne shromažďovat následovníky, kteří ani často netuší, jaký je jeho skutečný záměr – tedy další pokus o to, aby čistokrevní kouzelníci vládli všem nemagickým bytostem. Aby se jej pokusil zastavit, vyhledá Albus Brumbál pomoc svého bývalého studenta, Mloka Scammandera, který nabídku přijímá, aniž by si uvědomoval, jaké nebezpečí před ním leží. Příběh se odehrává v New Yorku, Paříži a Londýně, kde jsou určeny hranice, láska a spojenectví v rodině a mezi přáteli otestovány, zatímco čarodějný svět zažívá bouřlivé časy a je stále rozpolcenější.

V hlavních rolích hrají Eddie Redmayne, Johnny Depp, Ezra Miller, Zoë Kravitz, Katherine Waterston, Alison Sudol, Claudia Kim, Jude Law, Carmen Ejogo a Dan Fogler. Režíroval David Yates podle scénáře J.K. Rowling. Produkovali David Heyman, J.K. Rowling, Steve Kloves a Lionel Wigram. Česká premiéra je stanovená na 15.11. 2018.

Zdroje: Oficiální Twitter

Fantastická zvířata a kde je najít

18.11.2016 | USA, Velká Británie
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 5

Fantastická zvířata 2: První plnohodnotný trailer dorazil | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: První plnohodnotný trailer dorazil | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: První plnohodnotný trailer dorazil | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: První plnohodnotný trailer dorazil | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: První plnohodnotný trailer dorazil | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest