Fantastická zvířata 2: Je dotočeno, objevily se nové fotky

Fantastická zvířata 2: Je dotočeno, objevily se nové fotky | Fandíme filmu Zobrazit další 2 obrázky
Také se objevilo humorné video s Queenie Goldstein.

Fantastická zvířata 2 jsou oficiálně dotočená. Potvrzuje to video zveřejněné na sociálních médiích filmu, ve kterém si Alison Sudol s velkou chutí klapne poslední klapkou. Vedle videa se objevila také nejnovější fotka, na které Mlok (Eddie Redmayne) a Jacob Kowalski (Dan Fogler) společně ženou po Paříži a tváří se při tom, jako by jim opět utekl nějaký nebezpečný tvoreček. Na druhé fotce Mlok po něčem pátrá v kanalizaci.

Titulární čaroděj Gellert Grindelwald je pro své zločiny známý už čtenářům Harryho Pottera, kteří jej poznali jako největší hrozbu z časů Brumbálova mlládí. Pro své experimenty a další důvody byl vyloučen z Durmstrangu. Poté Grindelwald vyvolával chaos v Evropě a stal se nechvalně proslulý tím, že chtěl prosadit kouzelnickou vládu nad lidmi a nad světem. Během událostí Fantastických zvířat a kde je najít se ukrýval jako bystrozor Percival Graves v New Yorku, ale byl (za pomoci Mloka Scammandera) zatčený MACUSOU (Magickým kongresem Spojených států amerických). V New Yorku objevil Grindewald mladého muže, Credence, posedlého potlačenou magickou energií zvanou Obscurus, a pokusil se jej využít k tomu, aby odhalil kouzelnický svět pře No-Maji – americkými mudly.

V novém filmu Gridewald přesně podle svého slibu uprchne ze zajetí a začne shromažďovat následovníky, kteří ani často netuší, jaký je jeho skutečný záměr – tedy další pokus o to, aby čistokrevní kouzelníci vládli všem nemagickým bytostem. Aby se jej pokusil zastavit, vyhledá Albus Brumbál pomoc svého bývalého studenta, Mloka Scammandera, který nabídku přijímá, aniž by si uvědomoval, jaké nebezpečí před ním leží. Příběh se odehrává v New Yorku, Paříži a Londýně, kde jsou určeny hranice, láska a spojenectví v rodině a mezi přáteli otestovány, zatímco čarodějný svět zažívá bouřlivé časy a je stále rozpolcenější.

V hlavních rolích hrají Eddie Redmayne, Johnny Depp, Ezra Miller, Zoë Kravitz, Katherine Waterston, Alison Sudol, Claudia Kim, Jude Law, Carmen Ejogo a Dan Fogler. Režíroval David Yates podle scénáře J.K. Rowling. Produkovali David Heyman, J.K. Rowling, Steve Kloves a Lionel Wigram. Česká premiéra je stanovená na 15.11. 2018.

Zdroje: Total Film

Galerie: 3

Fantastická zvířata 2: Je dotočeno, objevily se nové fotky | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: Je dotočeno, objevily se nové fotky | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: Je dotočeno, objevily se nové fotky | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest