Fantastická zvířata 2: Zítra pořádný trailer, dnes teaser

Fantastická zvířata 2: Zítra pořádný trailer, dnes teaser | Fandíme filmu Zobrazit dalších 12 obrázků
Zatím je tu krátký teaser. Znamená to, že je trailer na Avengers: Infinity War zase o kus dál?

Nejdřív to vypadalo jako vzdálené hřmění, které k nám proslýchalo z mezinárodních sociálních sítí. A pak dnes přišel definitivně blesk z čistého nebe: Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny v krátkém oznamovacím videu odhalila, že se příznivci světa čarodějů mohou už zítra těšit na první trailer. My nebudeme chybět, takže zítra nažhavte své hůlky a buďte u toho společně s námi.

Zveřejnění traileru na pokračování spin-offu Harryho Pottera každopádně zvedá jinou otázku: Nějakou dobu už to začínalo vypadat, že bychom zítra mohli vidět nový trailer na Avengers: Infinity War. Jenže byl by Marvel ochotný jít do přímého souboje o diváckou pozornost? To se dozvíme zítra. V galerii najdete sérii cosplay fotek od fanoušků, které oficiální profil Fantastických zvířat zveřejnil na přelomu ledna a února, u příležitosti tzv. HP Celebration.

Titulární čaroděj Gellert Grindelwald je pro své zločiny známý už čtenářům Harryho Pottera, kteří jej poznali jako největší hrozbu z časů Brumbálova mlládí. Pro své experimenty a další důvody byl vyloučen z Durmstrangu. Poté Grindelwald vyvolával chaos v Evropě a stal se nechvalně proslulý tím, že chtěl prosadit kouzelnickou vládu nad lidmi a nad světem. Během událostí Fantastických zvířat a kde je najít se ukrýval jako bystrozor Percival Graves v New Yorku, ale byl (za pomoci Mloka Scammandera) zatčený MACUSOU (Magickým kongresem Spojených států amerických). V New Yorku objevil Grindewald mladého muže, Credence, posedlého potlačenou magickou energií zvanou Obscurus, a pokusil se jej využít k tomu, aby odhalil kouzelnický svět pře No-Maji – americkými mudly.

V novém filmu Gridewald přesně podle svého slibu uprchne ze zajetí a začne shromažďovat následovníky, kteří ani často netuší, jaký je jeho skutečný záměr – tedy další pokus o to, aby čistokrevní kouzelníci vládli všem nemagickým bytostem. Aby se jej pokusil zastavit, vyhledá Albus Brumbál pomoc svého bývalého studenta, Mloka Scammandera, který nabídku přijímá, aniž by si uvědomoval, jaké nebezpečí před ním leží. Příběh se odehrává v New Yorku, Paříži a Londýně, kde jsou určeny hranice, láska a spojenectví v rodině a mezi přáteli otestovány, zatímco čarodějný svět zažívá bouřlivé časy a je stále rozpolcenější.

V hlavních rolích hrají Eddie Redmayne, Johnny Depp, Ezra Miller, Zoë Kravitz, Katherine Waterston, Alison Sudol, Claudia Kim, Jude Law, Carmen Ejogo a Dan Fogler. Režíroval David Yates podle scénáře J.K. Rowling. Produkovali David Heyman, J.K. Rowling, Steve Kloves a Lionel Wigram. Česká premiéra je stanovená na 15.11. 2018.

Zdroj: Oficiální Twitter

Fantastická zvířata a kde je najít

18.11.2016 | USA, Velká Británie
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 13

Fantastická zvířata 2: Zítra pořádný trailer, dnes teaser | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: Zítra pořádný trailer, dnes teaser | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: Zítra pořádný trailer, dnes teaser | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: Zítra pořádný trailer, dnes teaser | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: Zítra pořádný trailer, dnes teaser | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: Zítra pořádný trailer, dnes teaser | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: Zítra pořádný trailer, dnes teaser | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: Zítra pořádný trailer, dnes teaser | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: Zítra pořádný trailer, dnes teaser | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: Zítra pořádný trailer, dnes teaser | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: Zítra pořádný trailer, dnes teaser | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: Zítra pořádný trailer, dnes teaser | Fandíme filmu Fantastická zvířata 2: Zítra pořádný trailer, dnes teaser | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest