Aquaman má za sebou testovací projekce

Aquaman má za sebou testovací projekce | Fandíme filmu Zobrazit dalších 10 obrázků
Co nám o filmu odhalily? K tomu alternativní podoba Aquamana a několik detailů o postavách Nereuse, Mery a Black Manty.

Známý server zaměřený na DC filmy, Batman-News, se doslechl, že Warner aktuálně začal s interními testovacími projekcemi Aquamana. Film má samozřejmě k dokončení hodně daleko, jedná se o hrubý sestřih bez digitálních triků. Film má nabídnout hodně akce, ale také hodně emocí.

Co dalšího v poslední době král sedmi moří odhalil? Objevila se nepotvrzená informace, že hudbu by mohl složit Rupert Gregson-Williams, který složil povedený soundtrack k Wonder Woman. Dolph Lundgren, který hraje krále Nereuse, prozradil, že se obyvatelé podvodního světa snaží zabránit válce mezi Atlantidou a pozemšťany. Zároveň Lundgren zmínil, že Mera (Amber Heard) bude ve filmu jeho dcerou a bude se jej snažit přesvědčit, aby se přidal na „správnou stranu“. V tomhle se film bude lišit od komiksů, kde Mera dcerou Nerea není.

O několik informací se podělil také režisér James Wan. Nasdílel fotku s Yahyou Abdulem-Mateenem II, představitelem záporáka Black Manty. Ten ve studiu točí postsynchrony a mluví při tom do odpadkového koše, aby jeho hlas zněl dutě, jako v helmě, kterou záporák nosí. Dále Wan uvedl, že v nejbližší době nemáme čekat trailer. Na Twitteru se nedávno objevilo tvrzení člověka, který uváděl, že k traileru zrovna připravuje hudbu. Wan však vysvětlil, že osoba nemá s produkcí vůbec nic společného.

V galerii pak najdete fotku halloweenského kostýmu Aquamana, který Warner představil na jedné licenční výstavě. Kostým má oblečený manekýn s podobou Jasona Momoy. Že by král sedmi moří nakonec takovýto kostým nosil i ve vlastním filmu?

V komiksech je Aquaman známý pod občanským jménem Arthur Curry, je synem lidského strážce majáku a šlechtičny z Atlantidy, bájné podvodní říše obývané mořským národem s nadlidskými silami. Díky královské krvi a dvojímu původu získává Arthur během dospívání schopnosti, které Atlanťany dokonce převyšují. Je dokonalý plavec, dokáže dýchat pod vodou a ovládat vodní živočichy. Díky dlouhým pobytům v hlubinách je zvyklý odolávat obrovským tlakům, takže je jeho tělo jen těžko zranitelné a vládne silou, která se blíží nejmocnějším superhrdinům v DC Universe.

Jeho trojzubec je mocná magická zbraň, která dovede zranit i ty nejmocnější protivníky. Na druhou stranu Aquaman při pobytu na souši postupně slábne a vždycky patřil mezi vysmívané hrdiny, díky nepraktickým schopnostem (komunikace s vodními tvory) a tak trochu zženštilému vzhledu. Moderní komiksy z něj však udělaly ošlehaného mořského vlka s harpunou místo useknuté ruky a složitou, zajímavou osobnost, která má komplexy z toho, že ji veřejnost nebere vážně. Kromě toho, že se Arthur stává během života králem Atlantidy a sedmi oceánů, je také jedním ze zakládajících členů Justice League. Aquamana ztvární Jason Momoa, jeho ženu Meru Amber Heard, dvorního rádce Vulka Willem Dafoe, záporáka Ocean Mastera Patrick Wilson. Režíruje James Wan, film má premiéru naplánovanou na 21.12. 2018.

Zdroje: DC Fanboy 2013, Hans-Zimmer.com, James Wan I, II, Las Vegas Review

Aquaman

21.12.2018 | USA, Austrálie
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 11

Aquaman má za sebou testovací projekce | Fandíme filmu Aquaman má za sebou testovací projekce | Fandíme filmu Aquaman má za sebou testovací projekce | Fandíme filmu Aquaman má za sebou testovací projekce | Fandíme filmu Aquaman má za sebou testovací projekce | Fandíme filmu Aquaman má za sebou testovací projekce | Fandíme filmu Aquaman má za sebou testovací projekce | Fandíme filmu Aquaman má za sebou testovací projekce | Fandíme filmu Aquaman má za sebou testovací projekce | Fandíme filmu Aquaman má za sebou testovací projekce | Fandíme filmu Aquaman má za sebou testovací projekce | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest