Strážci Galaxie 3: Luke Skywalker chce na palubu

Strážci Galaxie 3: Luke Skywalker chce na palubu | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 8 obrázků
Kdy a kde se bude natáčet?

Na Twitteru Jamese Gunna, režiséra Strážců Galaxie, bylo zase živo. Fanoušek se Gunna zeptal, zda by nechtěl ve Strážcích Galaxie 3 obsadit Marka Hamilla, představitele Lukea Skywalkera. Hamill obratem na konverzaci zareagoval se slovy, že jako „dobrý soused a nezaměstnaný herec“ rád vyjde režisérovi vstříc. Následně se oba pánové před zraky zvědavých fanoušků domluvili, že se zkontaktují.

Je třeba vycházet z toho, že velká část obsazení SG3 je daná předchozími díly, a že do klíčových nových rolí Marvel zřejmě obsadí jiné herce (pravděpodobně mladší, pokud by se postavy měly objevovat v dalších filmech). Nicméně jako vedlejší postava, popřípadě nějaký záporák by se Hamill objevit mohl. Minimálně s cameem snad můžeme už teď počítat.

Aktuálně ještě doznívá šílenství kolem Black Panthera a postupně se pozornost otáčí k Avengers: Infinity War. Přípravy Strážců Galaxie 3 už se nicméně pomaličku dávají do pohybu. Gunnův tým už začíná v ateliérech v Atlantě dělat první pre-produkční přípravy a počítá se s tím, že začátkem roku 2019 už se bude natáčet. Datum premiéry zatím nebylo potvrzeno oficiálně, ale obecně se předpokládá, že snímek uvidíme 1. 5. 2020.

Co můžeme ve filmu čekat, zatím nevíme, tvůrci o něm zatím prozradili pouze to, že by měl uzavřít trilogii Strážců Galaxie a být posledním příběhem současného týmu v takové podobě, v jaké jej známe. Zároveň by měl snímek dokořán otevřít dveře do další vesmírné budoucnosti Marvelu. Jako jedna z klíčových postav by se mohl objevit Adam Warlock, ale definitivní to není. A fanoušky by mohlo potěšit, že Chris Pratt nedávno na sociálních sítích vzkázal, že Marvelu vděčí za hodně a doufá, že s ním bude spolupracovat co nejdéle. Nemusíme se tak zřejmě bát, že bychom v dohledné době přišli o jeho Star-Lorda.

Na závěr vystřižená scéna s Yonduem (Michael Rooker), o které jsme se před pár dny zmiňovali:

Zdroje: Chris Pratt, That Hashtag Show, CBM

Galerie: 9

Strážci Galaxie 3: Luke Skywalker chce na palubu | Fandíme filmu Strážci Galaxie 3: Luke Skywalker chce na palubu | Fandíme filmu Strážci Galaxie 3: Luke Skywalker chce na palubu | Fandíme filmu Strážci Galaxie 3: Luke Skywalker chce na palubu | Fandíme filmu Strážci Galaxie 3: Luke Skywalker chce na palubu | Fandíme filmu Strážci Galaxie 3: Luke Skywalker chce na palubu | Fandíme filmu Strážci Galaxie 3: Luke Skywalker chce na palubu | Fandíme filmu Strážci Galaxie 3: Luke Skywalker chce na palubu | Fandíme filmu Strážci Galaxie 3: Luke Skywalker chce na palubu | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest