Thor: Ragnarok: Z filmu byl vystřižen Strážce Galaxie

Thor: Ragnarok: Z filmu byl vystřižen Strážce Galaxie | Fandíme filmu Zobrazit další 1 obrázek
Třetí Thor dodatečně odhaluje jedno vtipné cameo.

Článek obsahuje spoilery k filmu Strážci Galaxie 2.

Bonusová sekce Thora: Ragnarok odhalila zajímavou kuriozitu. Z filmu byl vystřižený jeden ze Strážců Galaxie, konkrétně Yondu. Nejsem si teď přesně jistý, v jakém pořadí se odehrávají události Thora: Ragnarok a Strážců Galaxie 2, nicméně je docela dobře možné, že je Yondu v době Ragnaroku už nějakou dobu mrtvý. Jak se tedy mohl ve filmu objevit? Celé je to jen jedna velká legrácka, která pravděpodobně měla skončit mezi vystřiženými scénami už od samého prvopočátku.

Yondu se objeví v momentě, kdy Hela (Cate Blanchett) vyzve Skurge (Karl Urban), aby zabil jednoho z Asgarďanů, pokud se nedozví, kde se skrývá Heimdall se zbytkem obyvatel. Ve filmu jí někdo řekne, co chtěla vědět, ve vystřižené scéně vystoupí z řady Yondu, přeruší popravu a řekne: „Počkej chvíli Hausi.“, pak se zatváří dezorientovaně a zeptá se, kde mají kancelář Kevin a Lou. Někdo mimo obrazovku jej nasměruje a Yondu odchází hledat Kevina (Feigeho) a Loua (Louise D'Esposita).

Legrácka vznikla v Atlantě, kdy se v tamějších ateliérech zároveň točily dotáčky Thora: Ragnarok a záběry pro atrakci Strážců Galaxie v Disneylandu. Dole v galerii z vystřižené scény najdete screenshot, v přiloženém videu se můžete podívat, jak se Michael Rooker prochází v kompletním kostýmu Yondua po kancelářích Marvelu.

Zdroje: Slashfilm, Michael Rooker, James Gunn

Thor: Ragnarok

03.11.2017 | USA, Austrálie
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 2

Thor: Ragnarok: Z filmu byl vystřižen Strážce Galaxie | Fandíme filmu Thor: Ragnarok: Z filmu byl vystřižen Strážce Galaxie | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest