Filmový Ježek Sonic má datum premiéry

Filmový Ježek Sonic má datum premiéry | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Populární animovaná postavička dorazí se svým celovečerním filmem.

Několik let připravovaný celovečerní film s ježkem Sonicem má datum premiéry. Uvidíme jej 15. 11. 2019. Film zrežíruje Jeff Fowler, který je parťákem Tima Millera z jejich společného trikového studia Blur. Miller je jedním z producentů filmu. Produkuje také Neal H. Moritz (série Rychle a zběsile) a scénář píší Patrick Casey a Josh Miller (Queen of the South, The Final Girls). Původně mělo snímek připravovat studio Sony, nakonec přešel pod Paramount. Máme očekávat film pro celou rodinu, který bude kombinovat skutečné herce a prostředí s animovaným ježkem.

Ježek Sonic byl vymyšlený jako maskot pro společnost Sega, v době, kdy její konzole soupeřili s Nintendem, které zastupoval Mario. První hra s postavičko vyšla v roce 1991, do dnešního dne se prodalo přes 350 kopií různých her, ve kterých postava modrého ježka vystupuje. Kromě her existují také televizní seriály a další média. Většina hlavních her jsou plošinovky, ve kterých hrdina obrovskou rychlostí probíhá herním prostředím. Společně se svými přáteli se Sonic konstantně pokouší zhatit plány zlého doktora Robotnika, který se pokouší ovládnout svět.

Zdroj: Variety

Galerie: 5

Filmový Ježek Sonic má datum premiéry | Fandíme filmu Filmový Ježek Sonic má datum premiéry | Fandíme filmu Filmový Ježek Sonic má datum premiéry | Fandíme filmu Filmový Ježek Sonic má datum premiéry | Fandíme filmu Filmový Ježek Sonic má datum premiéry | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest