Thor: Ragnarok: Darryl se vrací a další zábavné bonusy

Thor: Ragnarok: Darryl se vrací a další zábavné bonusy | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Chris Hemsworth a Natalia Portman mluví o svojí budoucnosti u Marvelu.

Thor: Ragnarok dorazí 7. 3. do českých obchodů na Blu-ray, na některých trzích bude k dispozici už skoro o dva týdny dřív. Je tak potřeba placku pořádně zpropagovat. Film už všichni znají, vyplatí se tedy představit veřejnosti především bonusovou sekci. Na internetu se objevilo hned několik vystřižených scén. Ty mají svoje kouzlo, ale chybí v nich odpich, na jaký jsme zvyklí z vlastního filmu, takže je pochopitelné, proč se do finálního sestřihu nakonec nedostaly. Pak se objevila ochutnávka z dalšího krátkého filmu s Darrylem, starým známým spolubydlícím Thora. Tentokrát se k australskému nešťastníkovi nastěhoval nový nešťastník – Grandmaster (Jeff Goldblum). V posledním videu mluví režisér Taika Waititi o své profesi.

Krom videí se objevilo také několik rozhovorů, ve kterých se řešila už několikrát probíraná témata. Chris Hemsworth znovu zopakoval jinými slovy to, co říkal už několikrát. Jeho současný kontrakt vypršel a pro tuhle chvíli s postavou Thora skončil. Pokud by se k ní měl vrátit, tak za předpokladu, že se objeví scénář, který by jej dokázal nadchnout podobně, jako Thor: Ragnarok, který postavu kompletně překopal a dopřál jí nový začátek. Natalie Portman pak odpovídala na otázku, zda se ještě někdy vrátí jako Jane Foster, Thorova milá z prvních dvou sólovek. Herečka odpověděla, pokud je jí známo, tak má všechny závazky s Marvelem vyřízené. Třeba jí jednou nabídnou roli „v Avengers 7“, ale pro tuhle chvíli se s Jane Foster nic nechystá. Ale je otevřená jakékoliv nabídce.

Thorův (Chris Hemsworth) svět se otřásá. Jeho prohnaný bratr Loki (Tom Hiddleston) vládne v Asgardu, na obzoru se objevila mocná Hela (Cate Blanchett), aby se trůnu zmocnila sama, a Thor je uvězněn na opačné straně vesmíru. Jestli se ze zajetí chce nějak dostat a zachránit svůj domov před hrozící destrukcí, musí se nejdříve probojovat skrz životu nebezpečný mimozemský turnaj a porazit tu svého bývalého spojence a přítele z Avengers… Neuvěřitelného Hulka (Mark Ruffalo)! Dále hrají Karl Urban, Jeff Goldblum a Tessa Thompson. Scénář napsali Craig Kyle, Christopher Yost a Stephany Folsom. Režíroval Taika Waititi.

Zdroje: CBM, Yahoo

Thor: Ragnarok

03.11.2017 | USA, Austrálie
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 7

Thor: Ragnarok: Darryl se vrací a další zábavné bonusy | Fandíme filmu Thor: Ragnarok: Darryl se vrací a další zábavné bonusy | Fandíme filmu Thor: Ragnarok: Darryl se vrací a další zábavné bonusy | Fandíme filmu Thor: Ragnarok: Darryl se vrací a další zábavné bonusy | Fandíme filmu Thor: Ragnarok: Darryl se vrací a další zábavné bonusy | Fandíme filmu Thor: Ragnarok: Darryl se vrací a další zábavné bonusy | Fandíme filmu Thor: Ragnarok: Darryl se vrací a další zábavné bonusy | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest