Avengers: Infinity War: Special look není příliš special

Avengers: Infinity War: Special look není příliš special | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 9 obrázků
A obsazení filmu se dál bude rozšiřovat.

Věděli jsme, že v noci z pátku na sobotu kromě olympijských sportů nabídne zábavní průmysl také novou ochutnávku k Avengers: Infinity War. Disney předem inzeroval, že na svém kanále Disney Channel představí „Special Look“. Bohužel se ale potvrdily nejpesimističtější předpovědi a na speciálním pohledu vůbec nic speciálního není. Televizní spot v sobě kombinuje již známé záběry z teaser traileru a Super Bowl spotu a v upoutávce je jeden jediný nový element:

Dříve řval Thor (Chris Hemsworth) neslyšně, zatímco jsme poslouchali promluvu Black Panthera (Chadwick Boseman), teď jeho řev slyšíme. Ale to je opravdu všechno. Jak už jsme nicméně psali, další upoutávku očekáváme už na přelomu února a března, kdy Marvel vydával trailery na všechny svoje předchozí květnovné premiéry. Tak zůstaňte ve střehu.

Aby to dnes nebylo tak strohé, přidáváme jednu zajímavou poznámku Kevina Feigeho, šéfa Marvelu. Ten uvedl, že členy Černého řádu, pohůnků záporáka Thanose (Josh Brolin), nadabovali herci, které s největší pravděpodobností v kinech poznáme. Můžeme se tedy těšit, že už tak nabité obsazení filmu se ještě nadále bude rozrůstat.

Avengers: Infinity War završují bezprecedentní desetiletou cestu filmovým světem Marvelu. Na plátna přinesou ultimátní a tu nejvíc smrtící bitvu všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musejí být ochotni obětovat úplně všechno, aby se pokusili zastavit mocného Thanose, než jeho prudký útok, provázený ruinami a zkázou, ukončí celý vesmír. Režírují Anthony a Joe Russoovi, produkuje Kevin Feige. Scénář napsali Christopher Markus a Stephen McFeely.

V hlavních rolích hrají Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Josh Brolin, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Sebastian Stan, Tom Holland, Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, Chris Pratt, Benedict Wong, Zoe Saldana, Karen Gillan, Vin Diesel, Dave Bautista, Bradley Cooper, Pom Klementieff, Benicio Del Toro, Don Cheadle, Chadwick Boseman, Anthony Mackie, Gwyneth Paltrow, Winston Duke, Letitia Wright, Jon Favreau, Danai Gurira, Sean Gunn, Terry Notary a mnozí další.

Datum premiéry je stanoveno v Česku a na Slovensku na 26. 4. 2018.

Zdroj: Vulture

Avengers: Infinity War

27.04.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 10

Avengers: Infinity War: Special look není příliš special | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Special look není příliš special | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Special look není příliš special | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Special look není příliš special | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Special look není příliš special | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Special look není příliš special | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Special look není příliš special | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Special look není příliš special | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Special look není příliš special | Fandíme filmu Avengers: Infinity War: Special look není příliš special | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest