Očista 4 mění název a nabízí první teaser

Očista 4 mění název a nabízí první teaser | Fandíme filmu
Zapojte se do krásné nové tradice. Která pomůže očistit Ameriku. Se zbraní v ruce vám to půjde ještě lépe.

Očista 4 původně měla jít do kin jako The Purge: The Island. Čili jako Očista: Ostrov. Název filmu byl ale změněný na The First Purge, čili na První Očista. Zároveň se objevil první teaser, který láká dobré Američany k nové národní tradici, kterou si hrdě užijí otcové i synové. Červená kšiltovka pak jednoznačně odkazuje k Donaldu Trumpovi, potažmo tedy k laciným heslům o obnově národa a nárůstu společenské agrese, které jsou právě s tímhle prezidentem spojované.

Objevila se také nová synopse. Ta říká: Za každou tradicí se ukrývá revoluce. Během příštího Dne nezávislosti buďte svědky toho, jak naše země zavádí výročních 12 hodin, během kterých neplatí právo. Vítejte v hnutí, které začalo jako pouhý experiment, vítejte v Očistě. Aby srazili po zbytek roku kriminalitu pod úroveň jednoho procenta, rozhodnou se Noví otcové zakladatelé vyzkoušet v praxi sociologickou teorii, která doporučuje ventilovat agresi během jedné noci v jedné izolované komunitě. Když se však násilí utiskovatelů střetne s hněvem utiskovaných, nákaza exploduje a rozšíří se i za hranice zkušebního města, na celý národ.

Dosud jsme o čtyřce slyšeli, že se má jednat o prequel, který bude pojednávat o historicky první Očistě. Děj měl být soustředěný na Staton Island v New Yorku, kde vláda nabídne nejchudším obyvatelům peníze za to, když na ostrově během Očisty zůstanou, aby byl testovací vzorek co nejširší. To, že se jedná o vůbec první Očistu, má zapříčinit, že atmosféra filmu bude úplně jiná, než u těch předchozích. Scénář opět napsal tvůrce série James DeMonaco, režíruje Gerard McMurray. Americká premiéra je naplánovaná na 4. 7. 2018.

The Purge: The Island

04.07.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Thriller, Horor
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest