R.I.P.D.: Jak pokračují přípravy nemrtvé detektivky?

R.I.P.D.: Jak pokračují přípravy nemrtvé detektivky? | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
K tomu poslední fotky a videa z natáčení.

Adaptaci komiksu R.I.P.D. jsme si obšírně představili už před půl rokem. Stále tak platí, že se v hlavních rolích představí Ryan Reynolds, Jeff Bridges, jako záporák Kevin Bacon a režijně bude mít všechno pod palcem Robert Schwentke. Co se od té doby změnilo, je obsazení další větší role. Jednoho ducha si totiž zahraje Robert Knepper. Není zatím jasné, jestli to bude charakter kladný nebo záporný, ale pokud by postava s tváří T-Baga z Útěku z vězení nebo Samuela z poslední sezóny Hrdinů chtěla sekat dobrotu, asi bych nebyl jediný, koho by to překvapilo.

Znám už je také autor hudby. Složí ji Christophe Beck, který v posledních letech nejvíce zaujal doprovodem k Percymu Jacksonovi, Bláznivé, zatracené lásce nebo třeba RED (také od režiséra Schwentkeho).

Ryan Reynolds se nechal slyšet, že natáčení ho moc bavilo a rád by se se svými kolegy znovu setkal při natáčení sequelu. R.I.P.D. je prý psané tak, aby se v případě úspěchu dalo pokračovat. Netušíme ale, do jaké míry je to opravdu tvůrčí záměr a do jaké pak obvyklé marketingové řeči pro zviditelnění blížícího se projektu.

R.I.P.D. se také představilo na nedávném CinemaConu, kde byly k vidění některé hotové pasáže z filmu. Jeff Bridges v nich prý působí jako mix Dudea Lebowskiho a Roostera Cogburna z nedávné Opravdové kuráže. Samotný film pak v uvedených scénách (které se odehrávají během dne a v civilním prostředí, trikové záběry hotové nejsou) působí alespoň částečně jako komedie od Tima Burtona - Beetlejuice. Jak na tom bude celý film, se ale budeme moci přesvědčit až za celý dlouhý rok.

 

R.I.P.D.: Natáčení bouračky

 

Zdroje: Just Jared, Zimbio, THR, Film Music Reporter, The Playlist

Galerie: 8

R.I.P.D.: Jak pokračují přípravy nemrtvé detektivky? | Fandíme filmu R.I.P.D.: Jak pokračují přípravy nemrtvé detektivky? | Fandíme filmu R.I.P.D.: Jak pokračují přípravy nemrtvé detektivky? | Fandíme filmu R.I.P.D.: Jak pokračují přípravy nemrtvé detektivky? | Fandíme filmu R.I.P.D.: Jak pokračují přípravy nemrtvé detektivky? | Fandíme filmu R.I.P.D.: Jak pokračují přípravy nemrtvé detektivky? | Fandíme filmu R.I.P.D.: Jak pokračují přípravy nemrtvé detektivky? | Fandíme filmu R.I.P.D.: Jak pokračují přípravy nemrtvé detektivky? | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest