Slender Man: Horor z internetových memů v traileru vypadá tuctově

Slender Man: Horor z internetových memů v traileru vypadá tuctově | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Dejte si pozor, protáhlý elegantní bubák už si pro vás jde.

Creepypasta jsou strašidelné příběhy nebo obrázky, které se samovolně šíří po internetu. Nejznámější z nich je asi právě Slender Man. Ten vznikl v roce 2009, kdy jistý Eric Knudsen nahrál na internetové fórum photoshopovaný obrázek protáhlého muže s neurčitou tváří, který mučí děti. Obrázek se začal šířit, postava dostala svoje jméno, vznikaly s ní nejrůznější memy a nakonec se dostala do hledáčku filmařů. Nejprve v roce 2014 vznikl dokument Beware the Slenderman, který pojednával primárně o incidentu, kdy dvě dvanáctileté dívky pobodaly spolužačku, když se ji snažily Slender Manovi obětovat.

17. 5. uvidíme v českých a slovenských kinech hraný film od režiséra Sylviana Whitea (The Losers, Tajemství loňského léta 3, seriály Ospalá díra či Lethal Weapon) a scenáristy Davida Birkea (13 Sins, Elle). Jednu z hrdinek si zahrála Joey King (seriál Fargo, V zajetí démonů), Slender Mana tradiční představitel filmových bubáků, Javier Botet. Jak sami můžete vidět v traileru, snímek působí jako hodně průměrná záležitost, které se přinejmenším v upoutávce nedaří budovat atmosféru a spoléhá maximálně na předvídatelné lekačky a známý název.

Galerie: 3

Slender Man: Horor z internetových memů v traileru vypadá tuctově | Fandíme filmu Slender Man: Horor z internetových memů v traileru vypadá tuctově | Fandíme filmu Slender Man: Horor z internetových memů v traileru vypadá tuctově | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest