Ready Player One: Druhá ukázka by měla brzy dorazit

Ready Player One: Druhá ukázka by měla brzy dorazit | Fandíme filmu
Jak dlouhá bude?

V příštím roce se můžeme těšit v kinech na dva zářezy Stevena Spielberga. Tím prvním bude žhavé oscarové drama z novinářského prostředí jménem Akta Pentagon: Skrytá válka. Druhým potom bude dobrodružné sci-fi Ready Player One. Jelikož je mi vědecko-fantastický žánr hodně blízký, asi uhodnete, že druhý jmenovaný film vyhlížím s mnohem větším nadšením. V červenci dorazil parádní trailer a v nejbližších dnech bychom se měli možná dočkat další upoutávky. Ta by se měla dostavit buď s premiérou nových Star Wars, která se koná příští týden, nebo o pár dní dříve. Má trvat dvě minuty a dvacet čtyři sekund, takže držte palce, třeba to vyjde.

Píše se rok 2045 a svět, utápějící se v energetické a ekonomické krizi, je velmi chmurným místem k životu. Není divu, že většina lidí utíká před realitou do uměle vytvořeného vesmíru videoherního systému OASIS, kde mohou zapomenout na běžné starosti, vytvořit si novou identitu a jejím prostřednictvím se pak pohybovat po tisícovkách virtuálních planet, pracovat, studovat, bavit se a prožívat své sny. Navíc se tam někde skrývá i dědictví po tvůrci této videohry, miliardáři Jamesi Hallidayovi, který před svou smrtí zanechal ve skrytých koutech OASIS několik klíčů, jež mají hráčům ukázat cestu k pokladu. Trvá však dlouhých pět let, než se středoškolákovi Wadu Wattsovi podaří objevit první z nich. A potom vypukne hotové peklo, protože zájemců o dědictví, které nálezci zajistí doživotní bohatství a obrovskou moc, je nespočet a v cestě za svým cílem se neštítí žádných prostředků. Když se pak soupeření přenese z virtuálního světa do toho skutečného, končí veškerá legrace — tady už jde o život.

Režíruje Steven Spielberg, scénář napsali Zak Penn, Eric Eason a autor předlohy Ernest Cline. V hlavních rolích hrají Tye Sheridan, Olivia Cooke, Simon Pegg, Ben Mendelsohn, Mark Rylance a T.J. Miller. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 29.3. 2018.

Zdroj: Alberta

Ready Player One: Hra začíná

11.03.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller
Info o filmu

Galerie: 1

Ready Player One: Druhá ukázka by měla brzy dorazit | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest