Noví mutanti o sobě dávají vědět zneklidňujícím plakátem

Noví mutanti o sobě dávají vědět zneklidňujícím plakátem | Fandíme filmu Zobrazit další 1 obrázek
Mutanty poznáme ze zcela jiné stránky. Objevilo se nové kratičké video.

Noví mutanti jsou jeden z těch zajímavějších přírůstků, které v příštím roce rozšíří x-menovské universum. Jsme na ně dost zvědaví, protože žánrově nabídnou něco ze zcela jiného soudku, což potvrdila první upoutávka, která se tváří jako psychologický thriller, ne-li horor. Na mě to zafungovalo, takže doufám, že to potom bude fungovat i v kině. Druhá upoutávka se objeví kdovíkdy, takže se zatím můžete pokochat plakátem a kraťoučkým videem. Co podle vás to video symbolizuje? 


Skupina mladých hrdinů, kteří se snaží vyrovnat se svými nadpřirozenými schopnostmi, bude utíkat z utajené základny, kde jsou proti své vůli držení.

X-Men: New Mutants vycházejí ze stejnojmenné série z 80. let minulého století. Soustředí se naskupinu mladších mutantů, kteří se teprve vyrovnávají se svými schopnostmi a jsou proti své vůli drženi na vládní základně. V hlavních rolích byli dosud obsazeni Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Blu Hunt a Henry Zaga.  Režíruje Josh Boone, který napsal scénář společně s Knatem Gwaltneym, Scottem Neustadterem a Michaelem H. Weberem. Produkuje Simon Kinberg. Datum premiéry je stanovené na 13.4. 2018.

Zdroj plakátu: Geek Tyrant

Galerie: 2

Noví mutanti o sobě dávají vědět zneklidňujícím plakátem | Fandíme filmu Noví mutanti o sobě dávají vědět zneklidňujícím plakátem | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest