Dívka v pavoučí síti: Nová Lisbeth oficiálně potvrzena

Dívka v pavoučí síti: Nová Lisbeth oficiálně potvrzena | Fandíme filmu Zobrazit dalších 6 obrázků
Co Švédsko a David Fincher začali, bude pokračovat.

Letos v květnu jsme vás informovali, že studio Sony chce do nové verze Lisbeth Salander obsadit Claire Foy (The Crown). Tehdy to vypadalo, že by herečka nemusela mít na natáčení čas kvůli nabitému harmonogramu, teď však studio Sony oznamuje, že Claire skutečně bude po Rooney Mara a Noomi Rapace třetí herečkou, která si roli zahraje. Režisér Fede Alvarez v oficiálním prohlášení řekl: „Z toho, že Claire převezme otěže ikonické Lisbeth Salander bych snad ani nemohl být šťastnější. Claire je výjimečná, je to vzácný talent, který do Lisbeth vdechne nový život. Nemůžu se dočkat, až nový příběh s Claire v centru všeho představíme mezinárodnímu publiku.

Dívka v pavoučí síti je čtvrtým dílem série Milénium, který po smrti Stiega Larssona napsal David Lagercrantz. Režíruje Fede Alvarez, podle scénáře Stevena Knighta a Jaye Basua. Datum premiéry je stanovené na 5. 10. 2018.

Časopis Milénium má nové majitele a jeho kritici tvrdí, že Mikael Blomkvist je vyhořelý a že uvažuje o změně zaměstnání. Pozdě v noci Blomkvistovi zavolá profesor Frans Balder, přední odborník na výzkum umělé inteligence. Balder mu tvrdí, že pro něj má důležité informace o americké zpravodajské službě a že byl v kontaktu s výbornou mladou hackerkou, která se podobá někomu, koho Blomkvist velice dobře zná. Mikael Blomkvist doufá v exkluzivní reportáž, kterou on i Milénium tak zoufale potřebuje. Lisbeth Salanderová má jako obvykle své vlastní plány. Ale nadešel čas, aby se jejich cesty ještě jednou zkřížily.

Zdroj: Screen Rant

Galerie: 7

Dívka v pavoučí síti: Nová Lisbeth oficiálně potvrzena | Fandíme filmu Dívka v pavoučí síti: Nová Lisbeth oficiálně potvrzena | Fandíme filmu Dívka v pavoučí síti: Nová Lisbeth oficiálně potvrzena | Fandíme filmu Dívka v pavoučí síti: Nová Lisbeth oficiálně potvrzena | Fandíme filmu Dívka v pavoučí síti: Nová Lisbeth oficiálně potvrzena | Fandíme filmu Dívka v pavoučí síti: Nová Lisbeth oficiálně potvrzena | Fandíme filmu Dívka v pavoučí síti: Nová Lisbeth oficiálně potvrzena | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest