Sněhulák: Nový trailer je filmovější

Sněhulák: Nový trailer je filmovější | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit dalších 7 obrázků
Úspěšná severská detektivka s Michaelem Fassbenderem vás chce naprosto zmrazit.

U prvního traileru na Sněhuláka jsem si stěžoval, že působí maličko seriálově. Anebo už jsou dnes zkrátka seriály na takové úrovni, že je pro filmy těžší a těžší konkurovat, zvlášť když na malé obrazovce máme navíc mnohem víc času poznat postavy a oblíbit si je. Aktuální upoutávka podle mne celkový dojem trochu napravuje. Víc se pracuje se zasněženou krajinou a zdá se, že by příběh nemusely pohánět jen spletité dialogy, ale také silné obrazy. Vnímáte to podobně? Líbily se vám trailery už od začátku? Nebo vás naopak pořád ještě nedokázaly oslovit?

Sněhulák je sedmou knihou volné série krimirománů, jejichž hrdinou je vyšetřovatel Harry Hole. Je listopad. V Oslu napadl první sníh. Birte Beckerová přichází domů z práce a chválí manžela a syna, jakého postavili v zahradě krásného sněhuláka. Jenže oni žádného sněhuláka nepostavili. Celá rodina užasle zírá z okna. Syn si všimne, že sněhulák je obrácen tváří k domu a jeho černé oči hledí přímo dovnitř. Ráno je Birte pryč. Zmizela bez stopy. Jen sněhulák má kolem krku její šálu. Vrchní komisař Harry Hole dostává tajemný dopis s podpisem "Sněhulák" a také novou kolegyni Katrine Brattovou, která si v tajuplnosti se Sněhulákem nezadá. Harry později zjistí, že Birte Beckerová není první případ. Na povrch vyplouvá řada podobných zmizení a ukazuje se, že mají společné rysy, především to, že všechny ženy byly vdané a všechny se ztratily s prvním sněhem. Rozbíhá se vyšetřování, které je tentokrát ještě napínavější než obvykle a pro Harryho o to složitější, že se silně dotýká jeho nové kolegyně i jedné velice blízké osoby. Harry ani netuší, jakému zlu bude muset tentokrát čelit a jakým způsobem bude muset prokázat, co v něm je.

Filmovou verzi knižního příběhu uvidíme v českých i slovenských kinech 12.10. Režíroval Tomas Alfredson, v hlavních rolích Michael Fassbender, Rebecca Ferguson, Chloë Sevigny, Val Kilmer, J.K. Simmons, Charlotte Gainsbourg, Toby Jones a James D'Arcy.

Sněhulák

20.10.2017 | USA, Velká Británie, Švédsko, Norsko
Krimi, Drama, Thriller, Horor, Mysteriózní
Info o filmu

Galerie: 8

Sněhulák: Nový trailer je filmovější | Fandíme filmu Sněhulák: Nový trailer je filmovější | Fandíme filmu Sněhulák: Nový trailer je filmovější | Fandíme filmu Sněhulák: Nový trailer je filmovější | Fandíme filmu Sněhulák: Nový trailer je filmovější | Fandíme filmu Sněhulák: Nový trailer je filmovější | Fandíme filmu Sněhulák: Nový trailer je filmovější | Fandíme filmu Sněhulák: Nový trailer je filmovější | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest