Nightwatch: Sony chce ke Spider-manovi černošského kolegu

Nightwatch: Sony chce ke Spider-manovi černošského kolegu | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Napodobenina Spawna je v raných stádiích příprav, ale už teď je s projektem spojovaný zajímavý režisér.

Stále si nejsme tak docela jistí, co to vlastně studio Sony chystá. Paralelně se spider-manovskými filmy, které pro Sony vyrábí Marvel, vznikají také další snímky s postavami, které Sony vlastní v rámci Spider-Manovy licence. Na rozdíl od filmů se Spider-Manem stále není jasné, jestli i tihle „bratránci“ budou nějakým způsobem patřit do propojeného filmového světa Marvelu, ale přinejmenším se zdá, že se Sony snaží navodit takový dojem a zkrátka se s úspěchem Marvelu nějakým způsobem svézt.

Celý projekt působí především jako obchodní příležitost, takže nepřekvapí, že chystané filmy do značné míry kopírují soudobé trendy. Venom je populární sám o sobě, ale antihrdinové určení dospělým divákům momentálně mezi komiksy válí. Pak přišly na řadu Silver & Black, protože ženské hrdinky jsou konečně také v kurzu. A něco podobného by cynik mohl říct o černošských hrdinech, takže nepřekvapí, že jednoho takového si vyhlédlo i Sony.

Projekt je ve fázi těch nejprvotnějších příprav, takže je docela dobře možné, že nakonec snímek třeba ani nikdy nevznikne, nicméně v Sony zvažují natáčení příběhu hrdiny známého jako Nightwatch. Dle zákulisních zvěstí dostal přípravu scénáře na starosti Edward Ricourt (Podfukáři, Jessica Jones, Wayward Pines) a jako režiséra by prý studio rádo získalo Spikea Lee. Pokud by se to skutečně podařilo, tak by se rychle ze studiového výrobku stal autorský projekt, protože Spike Lee (Malcolm X, 25. hodina) je svébytný tvůrce, který na nějaké zakázkové natáčení na objednávku příliš zvědavý není.

Poprvé se Nightwatch objevil v 90. letech právě ve Spider-Manových sešitek, později dostal vlastní krátkou sérii a hodně připomínal Spawna. Kevin Trench je původem obyčejný doktor, který je svědkem teroristického útoku, při kterém zemře hrdina ukrytý ve zneviditelňujícím kostýmu. Když mrtvému doktor sundá masku, zjistí, že se dívá do tváře svému mladšímu já. Nejprve si myslí, že když se ukryje před světem a speciální oblek nikdy nenandá, svému osudu se vyhne. Časem ale nedokáže volání svému osudu odolat, začne oblek používat v boji se zločinem a pátrá po původu obleku.

Kostým zvyšuje jeho sílu a odolnost. Oblek se sám opravuje, s pomocí pláště lze plachtit a zároveň plášť lze ovládat silou myšlenky a různě jej využívat v boji. Později byl hrdina díky kostýmu také rychlejší a dokázal z něj vysouvat nejrůznější břity.

Pokud se přípravy filmu oficiálně potvrdí, byli byste na Nightwatche zvědaví?

Zdroj: Meet the Movie Press

Galerie: 5

Nightwatch: Sony chce ke Spider-manovi černošského kolegu | Fandíme filmu Nightwatch: Sony chce ke Spider-manovi černošského kolegu | Fandíme filmu Nightwatch: Sony chce ke Spider-manovi černošského kolegu | Fandíme filmu Nightwatch: Sony chce ke Spider-manovi černošského kolegu | Fandíme filmu Nightwatch: Sony chce ke Spider-manovi černošského kolegu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest