Green Lantern Corps: Tyrese Gibson skutečně jednal o roli

Green Lantern Corps: Tyrese Gibson skutečně jednal o roli | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 8 obrázků
Fanouškovská kampaň možná herce přeci jen do filmu dostane.

Letošní Comic Con nás znovu ujistil, že mezi seznamem budoucích DC filmů mají stále své místo i Green Lantern Corps. O filmu jsme zatím slýchali pouze zákulisní šuškanice, nic definitivního ale nevíme, včetně data premiéry. Pokud si vzpomínáte, dříve se spekulovalo (a název tento fakt i podporuje), že film by se, na rozdíl od toho původního z roku 2011, mohl soustředit na více než jednoho člena lanternského sboru. Nejpopulárnějším a celkově nejznámějším Green Lanternem je určitě Hal Jordan, který se nám představil i v prvním filmu s tváří Ryana Reynoldse. Pokud by ale film opravdu chtěl představit divákům více než jednoho Lanterna, jako jasná volba pro druhého člověka do party by pak byl John Stewart.

Tento člen americké armády pocházející z Detroitu a byl vybrán vůdci Green Lanternů jako posila pro Hala Jordana, kdyby někdy Hal čelil hrozbám, které by nedokázal překonat sám. Po několikaleté spolupráci se poté Stewart stal plnohodnotným Lanternem a strážcem sektoru, v němž se nachází planeta Země. Ještě předtím, než jsme se vůbec dozvěděli o Green Lantern Corps, se na internetu začaly rojit petice, aby do potencionálního rebootu byl jako Stewart obsazen Tyrese Gibson, hvězda akčních filmů ze série Rychle a zběsile. Když herec viděl, jak ho fanoušci do role tlačí, začal o roli usilovat on sám. Z počátku se zdálo, že se jedná jen o další marný pokus, v nedávném rozhovoru ale herec odhalil, že se s Warnerem po ohlášení filmu Green Lantern Corps ohledně role doopravdy potkal a vyjednával o ni. Dále řekl, že ve studiu ještě pořád nemají úplně ujasněné, jak s filmem vlastně naloží, jaké postavy použijí atd., nakonec by ho tedy nemuseli vůbec potřebovat, pokud by se ale příležitost naskytla, Gibson by se jí jednoznačně chopil.

Líbí se vám představa Tyrese Gibsona v DCEU, nebo byste si v roli představovali někoho jiného?

Zdroj: CBM

Galerie: 9

Green Lantern Corps: Tyrese Gibson skutečně jednal o roli | Fandíme filmu Green Lantern Corps: Tyrese Gibson skutečně jednal o roli | Fandíme filmu Green Lantern Corps: Tyrese Gibson skutečně jednal o roli | Fandíme filmu Green Lantern Corps: Tyrese Gibson skutečně jednal o roli | Fandíme filmu Green Lantern Corps: Tyrese Gibson skutečně jednal o roli | Fandíme filmu Green Lantern Corps: Tyrese Gibson skutečně jednal o roli | Fandíme filmu Green Lantern Corps: Tyrese Gibson skutečně jednal o roli | Fandíme filmu Green Lantern Corps: Tyrese Gibson skutečně jednal o roli | Fandíme filmu Green Lantern Corps: Tyrese Gibson skutečně jednal o roli | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest