Já, padouch 3: Je radost být zlý v nejnovějším traileru

Já, padouch 3: Je radost být zlý v nejnovějším traileru | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
It's so fluffy I'm gonna die!

Je tu nejnovější trailer na Já, padoucha 3, který pokračuje v trendu, co nastolil ten poslední. Upoutávka se soustředí na příběh, na Gruův (Steve Carell) vývoj. Nově nalezený bratr se jej znovu snaží svést na dráhu zločince, a tak by mělo být postaráno o slušný charakterní oblouk. Navíc je Gru zábavnější, když je zlý, nebo když se v něm obě jeho přirozenosti perou. Pozitivní je, že se nový trailer skoro vůbec nezabývá novým disco padouchem v podání Treye Parkera, který je podle mě v trailerech k uzoufání nudný a otravný. Na druhou stranu pořád platí, že s humorem to žádná velká sláva není. Spousta vtipů nezabírá, Mimoni už dávno tolik netáhnou, a tak fungují především momenty, které táhnou holčičky, ale těch bohužel není mnoho. Tak doufejme, že si film to nejlepší schovává až do kina. Nebo to bude zase taková zívačka, jako všechny Despicable Me filmy, které vznikly po zatím nepřekonané jedničce?

Bývalý padouch Gru má problém. Mezi prsty si nechal utéct aktuálně nejhledanějšího zlosyna na světě, a tak ho vyhodili z práce v Antipadoušské lize. Jeho Mimoni jsou navíc čím dál nespokojenější s tím, že už páníček není zlý. Nejmladší dcera Agnes touží po živém jednorožci, který bude neuvěřitelně heboučký. A do toho všeho se Gru dozví, že má dvojče, které je mu k nerozeznání podobné. Až na ty vlasy. Vraťme se ale k tomu lumpovi, který přechytračil Grua. Jmenuje se Balthazar Bratt a v osmdesátých letech minulého století byl dětskou hvězdou populární televizní show. Ke své smůle se nedokázal přenést přes její konec a od té doby škodí, kudy chodí. Nosí retro oblečení a nemožný účes, poslouchá staré písničky na kazetách a jako zbraně používá Rubikovu kostku a žvýkačkové bubliny. Prostě odporný typ. O mnoho větší sympaťák je další nováček v příběhu, Gruův bratr Dru. Je to neuvěřitelně přátelský a milý chlapík, který si ze všeho nejvíc přeje, aby ho bratr zasvětil do umění zločinu. Jenže Gru začal být zatvrzelý dobrák (dokonce tak zatvrzelý, že s ním nehnula ani otevřená vzpoura Mimoňů, kteří ho kvůli jeho dobrému chování opustili). Jediný, kvůli komu by byl Gru ochotný přejít alespoň dočasně na stranu zla, je jeho věčný soupeř Balthazar Bratt. A když si mu tenhle zastydlý klon Michaela Jacksona dovolí sáhnout na rodinu, využije všechny padoušské zkušenosti k tomu, aby své blízké zachránil. V tom mu nadšeně sekunduje jeho nově nalezený brácha Dru a jeho Mimoni, kteří si až ve vězení uvědomili, co je pro ně v životě nejdůležitější.

Já, padouch 3

30.06.2017 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný, Animovaný, Fantasy, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 5

Já, padouch 3: Je radost být zlý v nejnovějším traileru | Fandíme filmu Já, padouch 3: Je radost být zlý v nejnovějším traileru | Fandíme filmu Já, padouch 3: Je radost být zlý v nejnovějším traileru | Fandíme filmu Já, padouch 3: Je radost být zlý v nejnovějším traileru | Fandíme filmu Já, padouch 3: Je radost být zlý v nejnovějším traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest