Transformers 5: Bumblebee za války aneb roboti napříč historií

Transformers 5: Bumblebee za války aneb roboti napříč historií | Fandíme filmu
Paramount
Zobrazit dalších 8 obrázků
Anthony Hopkins vám poodhalí tajemství Transformerů na Zemi. K tomu si můžete poslechnout ochutnávku ze soundtracku od Stevea Jablonskiho.

V klipu z MTV Awards slibuje postava Anthonyho Hopkinse, že nám odhalí dávná tajemství Transformerů. A to odhalování začalo dřív, než byste možná čekali. Objevil se další spot, ve kterém Hopkins vysvětluje, že Transformers se na Zemi skrývají už dlouhou dobu, protože se k naší planetě nevyhnutelně blíží hrozba, před kterou nás jednou budou muset roboti ochránit. Od prvního filmu tak každý další přepisuje dějiny a tvrdí nám, že jsou tu Transformeři vlastně už dávno. Je tak čím dál tím méně uvěřitelné, že by roboti vydrželi tak dlouho zůstat v utajení, ale to vem čert, v téhle sérii se na nějakou uvěřitelnost nikdy moc nehrálo. V rámci upoutávky se objevuje také několik obrazů, které ukazují roboty v průběhu dějin a vy si je můžete v klidu prohlédnout dole v galerii, kde na vás čekají také nejnovější plakáty, včetně jednoho, na kterém Bumblebee vypomáhá za druhé světové války. K TV spotu s Hopkinsem přidáváme ještě dvě skladby ze soundtracku.

Poslední rytíř rozbije základy mytologie ságy Transformers a předefinuje význam slova hrdina. Lidé a Transformeři jsou ve válce. Optimus Prime zmizel. Klíč k záchraně naší budoucnosti leží pohřbený v tajemstvích minulosti, v tajné historii Transformerů na Zemi. Záchrana světa padá na ramena nepravděpodobných spojenců. Jsou jimi Cade Yeager (Mark Wahlberg), Bumblebee, britský lord (Anthony Hopkins) a oxfordská profesorka (Laura Haddock). V životě každého nastane moment, ve kterém mohou něco zásadního změnit. V Transformers: Poslední rytíř se pronásledovaní stanou hrdiny, z hrdinů se stanou padouchové. Jenom jeden svět přežije. Jejich nebo náš.

Transformers: Poslední rytíř režíruje Michael Bay, na scénáři postupně pracovali Akiva Goldsman, Jeff Pinkner, Art Marcum, Matt Holloway a Ken Nolan. Jako Cade Yeager se vrací Mark Wahlberg, jako Optimus Prime Peter Cullen, jako plukovník Lennox Josh Duhamel a jako seržant Epps. Dále hrají Anthony Hopkins, Isabela Moner, Laura Haddock, Jerrod Carmichael, Santiago Cabrera a Mitch Pielggi. Datum české premiéry je stanoveno na 22.6. 2017.

Transformers: Poslední rytíř

21.06.2017 | USA, Kanada
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller
Info o filmu

Galerie: 9

Transformers 5: Bumblebee za války aneb roboti napříč historií | Fandíme filmu Transformers 5: Bumblebee za války aneb roboti napříč historií | Fandíme filmu Transformers 5: Bumblebee za války aneb roboti napříč historií | Fandíme filmu Transformers 5: Bumblebee za války aneb roboti napříč historií | Fandíme filmu Transformers 5: Bumblebee za války aneb roboti napříč historií | Fandíme filmu Transformers 5: Bumblebee za války aneb roboti napříč historií | Fandíme filmu Transformers 5: Bumblebee za války aneb roboti napříč historií | Fandíme filmu Transformers 5: Bumblebee za války aneb roboti napříč historií | Fandíme filmu Transformers 5: Bumblebee za války aneb roboti napříč historií | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest