Mumie: Nový trailer blíže představuje postavy

Mumie: Nový trailer blíže představuje postavy | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Seznamte se s parchantem Tomem Cruisem.

Je tu nový trailer na chystanou Mumii, který se do velké míry soustředí na to, aby blíže představil Mumii (Sofia Boutella) a hlavního hrdinu v podání Toma Cruise. Pokud tedy o něm vůbec je možné mluvit jako o hrdinovi. Mumii vykopal pro vlastní prospěch (a vypustil tak na svět zkázu) a Annabelle Wallis v letadle zachránil vlastně náhodou. Zdá se ale, že by mohl být jediný, kdo dokáže mumii zastavit, alespoň to naznačuje vědoucí doktor Jekyll v podání Russella Crowea. Osobní chvilky doplňuje obligátní akce, přičemž minimálně scéna se spoutanou mumií nepůsbí vůbec zle.  

Tom Cruise je hlavní hvězdou Mumie - neobyčejné a zbrusu nové filmové verze legendy, která fascinuje kultury po celém světě už od počátků civilizace. Ačkoliv byla bezpečně pohřbena v kryptě hluboko pod nesmiřitelnou pouští, je starověká královna (Sofia Boutella) probuzena v současnosti. Královna byla nespravedlivě připravena o svůj osud, po tisíciletí se v ní hromadila zloba a přináší s sebou hrůzy, které překračují lidské chápání. Od rozsáhlých pouští Středního východu, až po bludiště ukrytá pod moderním Londýnem, přináší Mumie překvapivou intenzitu, napětí, údiv a originální podání, které nás uvádí do nového světa bohů a monster.

Dále hrají Annabelle Wallis a Jake Johnson. Režíruje Alex Kurtzman, datum české a slovenské premiéry je stanoveno 8.6. 2017.

Mumie

09.06.2017 | USA, Velká Británie, Čína, Namibie
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Thriller, Horor
Info o filmu

Galerie: 2

Mumie: Nový trailer blíže představuje postavy | Fandíme filmu Mumie: Nový trailer blíže představuje postavy | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest