Veselé Vánoce a šťastný nový rok všem filmovým milovníkům
Napsal: Petr Slavík - (Anarvin), 24.12.2016 07:09
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57
Jinak gratuluji ke komiksu. Já tentokrát žádný film nedostal. Každý rok aspoň 1, ale tentokrát si asi Ježíšek řekl, že filmu je nedostatek. :D
jinak krásné vánoce jak píšu níže.....dostal někdo pod stromeček origoš nějakej film? já teda ne....ale komiks ano :-)
A plno již zmíněných filmových zážitků...