Sicario: Proč v pokračování bude chybět hlavní hrdinka jedničky
Napsal: Petr Slavík - (Anarvin), 27.11.2016 14:27
Komentáře 2
Vojt466
| 2016-11-28 08:47:45
| 0 0
No slunickova postava, kterou hrala Emily mne teda rozhodne chybet nebude, ta byla v Sicariovi celou dobu na ranu pesti..
Kryptoonan
| 2016-11-28 05:27:07
| 0 0
V překladu.... větší, akčnější, dražší a na úkor atmosféry s jiným režisérem. Takže na hovno.
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
1
ČLÁNEK
| 25.06.2026 12:48
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54