Komentáře 2
marty
| 2015-11-10 20:17:35
| 0 0
jojo natěšenost celkem velikáááááááááááááááá !
schonecek
| 2015-11-10 18:09:40
| 0 0
Už se těším. Na rozdíl od většiny lidí jsem byl posledním filmem od Pixaru V hlavě silně zklamaný, takže doufám že stará značka mě opět uspokojí.
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
410
FILM
| 04.06.2026 08:20
1
ČLÁNEK
| 22.05.2026 23:52
1
ČLÁNEK
| 18.05.2026 12:28
1
ČLÁNEK
| 17.05.2026 19:33
1
ČLÁNEK
| 14.05.2026 15:50
