Komentáře 3
Tori
| 2011-09-04 16:46:23
| 0 0
Už se vážně nemůžu dočkat. Doufám že to uvidím v kině:)
TomD
| 2011-05-24 17:17:36
| 0 0
Nikdy jsem Star Trek neměl moc rád... avšak počin J.J. Abamse mě uchvátil. Těším se na dvojku a jen doufám, že bude mít stejnou kvalitu!
Const.ex
| 2011-05-24 16:11:22
| 0 0
No tenhle článek mě aspoň nakopne a já vytáhnu z police ten 2DVD Stealbook Star Treku, na kterej tam už od Vánoc padá jen prach... sakra! To ho ale asi budu muset pak utřít. Tak nic. :-(
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57