- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57
Asi si pak prostě udělám Agentí maraton o Vánocích :-D
A co se týče Agents of SHIELD, tak nemůžu, než souhlasit, 2.řada je super (a to se mi hodně líbila, už ta první, zvlášť po tom, co jsem si jí v létě pustila znovu od začátku a zjistila, jak moc promakaná vlastně je).
Ešte teraz sa na tom smejem, prípadne to tak aj nechajte ;)
takže nemusím jít na Interstellar? :D
SHIELD sem vzdal po třech dílech