Godzilla a Kong: Scenárista chce film úplně bez lidí
Napsal: Petr Slavík - (Anarvin), 15.08.2021 14:41
- Recenze filmů
- Poslední komentované
1
ČLÁNEK
| 25.06.2026 12:48
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
Ale kvalitné filmy s minimom ľudských postáv (ako uvádza v rozhovore) sú bežné... Ani Kong Ostrov Lebiek ich nemal extra veľa.. 2-3 úplne stačia... prípadne viac ak je v pláne ich priebežne zabíjať... Hlavne už žiadne rodinné drámy...