Komentáře 2
Martin
| 2021-08-06 16:46:03
| 0 0
Taky je mě Flash u zadku navíc s tím co ten režisér předvedl v To 2 radši nic ani nečekat. Lepší by byl ten záporák Reverse Flash o kterém se tu kdysi psalo
pbd
| 2021-08-05 14:18:43
| 0 0
No nezní to vůbec zajímavě, takový to klasický "poraž sám sebe, svoje zlý já" mě už unavuje, plus nevěřím, že WB/DCEU tohle utáhne. Ale kdo ví. Je pravda, že mě obecně Flash a hlavně to co předvedl Miller v Justice League nezajímá.
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57