Komentáře 3
Jaaaara
| 2013-04-24 11:25:27
| 0 0
Moje rozčarování naopak stále trvá. Z mého pohledu absolutně nezajímavé. Kdyby tam nebyl "The Rock", tak bych to s klidem vynechal.
svobik
| 2013-04-24 00:10:25
| 0 0
Zůstávám hodně zvědavej. Podobnou polarizaci svýho času vyvolali Bad Boys 2, kdy se objevovaly hlášky o tom, že Bay je Satan. A jak skvěle to nakonec dopadlo.
Spiker
| 2013-04-23 23:17:47
| 0 0
To si pěkně počkáme :(
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57