Komentáře 3

dahakere | Fandíme filmu
dahakere | 2019-07-29 20:00:39 | 0 0
@Martin A to je přesně to co píšu. Pro člověka co nemá znalosti warcraftu je ten film totálně o prdu a musel by si přečíst minimálně prequel knihu aby věděl, že duše nevysál Guldan z lidí, ale z draeneů (pff fakt nevim jak tohle skloňovat správně), tedy z rasy která s orky sdílela planetu. Nebo by stačilo si všimnout že byli modří a jako lidi fakt nevypadali že. :D Chápu, že pro film to je absolutní detail, protože ten se neobtěžuje vysvětlit absolutně nic, ale pro celkový příběh Warcraftu to je celkem důležitá informace. Hlavně by nedávalo smysl, kde by ty lidi vzali že, když nebyl portál. :) Takový "fun" fakt. Ve World of Warcraftt za temným portálem v první lokaci jde vidět cesta plná lebek a kostí. Ano ty lebky patří právě těm kteří byli použiti na otevření portálu a nebo umřeli při boji s orky. :)
Martin | Fandíme filmu
Martin | 2019-07-29 12:56:50 | 0 0
Na tom filmu byl nejlepší ten začátek jak ti orkové otvíraly ten portál tím, že vysávaly duši z lidí. Pak jak to otevřely šlo do háje borového. Konec už byl guláš kdy pokud se nepletu všichni umřely a přežilo pouze to děcko. Ale ten čaroděj byl v pohodě další díl kdyby byl vyloženě o něm bych bral.
dahakere | Fandíme filmu
dahakere | 2019-07-29 08:02:59 | 0 0
A kdo mu za to může. Natočil film, který není ani pro fanoušky ani pro lidi co o Warcraftu nic neví. Pro fanoušky tam většina postav působila jako parodie na své předlohy a pro ostatní to bylo tak uspěchané, že pokud neměl člověk přečtený knižní prequel (Durotan), tak neměl tušení od začátku kdo je kdo a co se tam vůbec děje. Přičteme tunu nelogických chyb v ději a dodnes se divím, že to vydělalo vůbec co to vydělalo. Myslím, že film může děkovat svému jménu, že to nebyl úplný propadák co se peněz týče.

Jakožto fanoušek nepřekousnu Khadgara, který místo nejnadanějšího kouzelníka je za šaška a každý si z něj dělá celou dobu srandu, Medivha co vypadá a chová se jako rocková hvězda na drogách (navíc jeho smrt byla totální zesměšnění jeho postavy) a Guldana, který místo zmrzačeného orka, který byl kdysi vyhoštěn ze svého klanu kvůli svému postižení, zahodí hadry, protáhne záda a jde se mlátit pěstma. O posledním duelu proti Blackhandovi snad ani není třeba mluvit. Změny jsou třeba, aby se do 2 hodin vešlo vyprávění co by zabralo 2 série seriálu, ale tohle bylo totální znásilnění a ne nutné úpravy. Popravdě je mi líto jak to dopadlo a že nebude pokračování, ale než dostat podobný film, tak to raději žádnej.

Přidat nový komentář

Pro psaní komentářů, se přihlašte.

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest