Piráti z Karibiku: Konec Deppa aneb série potřebovala nakopnout
Napsal: Petr Slavík - (Anarvin), 21.12.2018 20:49
- Recenze filmů
- Poslední komentované
1
ČLÁNEK
| 27.06.2026 10:18
1
ČLÁNEK
| 25.06.2026 12:48
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
Nekonečné série sequelů, prequelů, remaky a remaky remaků jsou zlo.
Netvrdím, že piráti nevyhořeli, Depp jako Jack Sparrow nevyhořel, ale zrovna Depp je přímo úměrný kvalitě režiséra.
Nikdo ale ať ze sebe nedělá kretýna a ať to řeknou na rovinu. Řekl to Bobík Iger před mnoha měsíci, Depp si už u Disneyho kvůli veřejnému mínění a kvůli tomu, že udělal trochu máknutý Amber monokla, neškrtne. Není to kvůli vyhoření.
Dle mě by Piráty skvěle nakopnuli Lord & Miller, ale Myšák svou (pýči Kennedyů) chybu u jejich vyhazovu u Sola nepřipustí a další projekt jím nesvěří.
Myšákova hegemonie začíná být špatná... ať už Bob odejde a kandiduje si na prezidenta. Doufám že vyhoří