Komentáře 6
Strýček Pompo
| 2017-04-22 03:55:29
| 1 0
A co Disney chce, to taky Disney dostane!!
I®ONDICK
| 2017-04-21 21:29:43
| 0 0
a: teda ty jsi mi ale Vtipálek :D :D
Martin
| 2017-04-21 18:27:06
| 0 0
černý džin sem s tím :-)
ccc
| 2017-04-21 16:47:51
| 0 0
will radšej nech točí bad boys 3 a nie takéto somariny
Fimi
| 2017-04-21 15:57:44
| 0 0
Dragon ball, Naruto, jo to by určitě bavilo všechny
a
| 2017-04-21 15:56:39
| 0 0
To je skvely budou točit filmy pro děti jako Angrdy Birds a ted tuto ( a to jsem slysel ze se chystá Mário ) kdyby rači natočily něco co by chytlo všechny, třeba takovej Beyblade,Král Šamanu, Pokémon,Naruto Dragon ball... .. co bych za to dal
Přidat nový komentář
Pro psaní komentářů, se přihlašte.
Upravit komentář
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57