Jack Reacher 2: Tom Cruise za volantem automobilové honičky

Jack Reacher 2: Tom Cruise za volantem automobilové honičky | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Tom Cruise je proslulý tím, že neutíká z kaskadérských scén a v Jack Reacher: Poslední výstřel to znovu potvrdil.

Jack Reacher: Poslední výstřel byl před čtyřmi lety další akční peckou Toma Cruise. Pokračování s podtitulem Nevracej se, které jsme dostali vloni v říjnu, bylo stále akční, ale taková pecka už to nebyla (naše recenze zde). Přesto mohli být fanoušci Cruisových akčních sekvencích spokojení a jestli se nemůžete dočkat, až film v únoru vyjde na Blu-ray a DVD, tak pro vás máme prozatím alespoň video z natáčení.

V něm se opět ukazuje, že Tom Cruise umí nejen rychle běhat, ale zvládne i rychlou jízdu policejním autem. Když dojde na scény, které by mohly potenciálně ohrozit herce, tak se běžně zve záskok. V těchto případech si ale konkrétně Tom Cruise raději užívá radostného adrenalinu. A jak můžete slyšet od koordinátora akce, je to dobré i pro kameru, protože jí můžou umístit do auta a divák má hned intenzivnější zážitek.

Reacher nejraději pracuje tam, kde by byl oficiální postup příliš zdlouhavý. Jako bývalý major vojenské policie má rád zločiny s armádní příchutí a vůbec nejraději ty, které na první pohled nedávají smysl. Jako třeba obvinění velitelky Susan Turnerové (Cobie Smulders) ze špionáže. Krásku s dosud neposkvrněnou pověstí, kolem které začali náhle v podezřelém tempu umírat lidé, chtěl původně pozvat na večeři. Teď ji musí vytáhnout z basy, aby pomohl dokázat její nevinu. Někomu se to samozřejmě nelíbí a ten Někdo bude chtít Reachera pořádně klepnout přes prsty. Neváhá k tomu přitom využít i ty nejodpornější prostředky, jako je likvidace Reacherovy dcery, o jejíž existenci on sám dosud neměl tušení. Tady jde totiž o hodně. Režíroval Edward Zwick, na scénáři spolupracovali Richard Wenk a Marshall Herskovitz. Románovou předlohu napsal Lee Child.

Jack Reacher: Nevracej se

21.10.2016 | USA, Čína
Akční, Krimi, Drama, Thriller, Mysteriózní
Info o filmu

Galerie: 7

Jack Reacher 2: Tom Cruise za volantem automobilové honičky | Fandíme filmu Jack Reacher 2: Tom Cruise za volantem automobilové honičky | Fandíme filmu Jack Reacher 2: Tom Cruise za volantem automobilové honičky | Fandíme filmu Jack Reacher 2: Tom Cruise za volantem automobilové honičky | Fandíme filmu Jack Reacher 2: Tom Cruise za volantem automobilové honičky | Fandíme filmu Jack Reacher 2: Tom Cruise za volantem automobilové honičky | Fandíme filmu Jack Reacher 2: Tom Cruise za volantem automobilové honičky | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest