Guardians: Finální trailer na ruský blockbuster

Guardians: Finální trailer na ruský blockbuster | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Přidáváme dva klipy a jednu featurettu.

Guardians, superhrdinové z Ruska se připomínají finálním trailerem, který vypadá stejně dobře jako ty předchozí. Sem tam vykoukne nějaký ten slabší počítačový trik, ale v udržení mojí pozornosti žádné body neztrácí. A jak se sami můžeme přesvědčit na konci ukázky, i v prostorném výtahu začne být poněkud těsno, když s vámi cestuje medvídek se zbrojním arzenálem na zádech. Druhé video se věnuje akční sekvenci, kde nechává vyniknout svou superschopnost jeden ze čtveřice hrdinů jménem Khan, který svými čepelemi doslova seká auta vejpůl i s pasažéry. Zato jeho kolega Ler se v třetím videu ohání energetickým bičem jako Whiplash v Iron Manovi 2. Poslední video nás bere do zákulisí, kde sice tvůrci mluví o filmu rusky, ale aspoň se můžeme podívat na natáčení některých scén.  

Během Studené války jistá organizace jménem Patriot vytvoří skupinu superhrdinů, jež zahrnuje členy několika sovětských republik, aby bojovala proti nadpřirozeným hrozbám. Po celá léta tito jedinci skrývají svou pravou identitu, ale v těžkých časech, které právě nastaly, jim nezbývá nic jiného než vystoupit ze stínu, protože oni jsou jedinou nadějí na záchranu lidstva.

Guardians

23.02.2017 | Rusko
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 3

Guardians: Finální trailer na ruský blockbuster | Fandíme filmu Guardians: Finální trailer na ruský blockbuster | Fandíme filmu Guardians: Finální trailer na ruský blockbuster | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest