Velikáni P. T. Anderson a Daniel Day-Lewis budou opět spolupracovat

Velikáni P. T. Anderson a Daniel Day-Lewis budou opět spolupracovat | Fandíme filmu Zobrazit dalších 7 obrázků
Po úspěšném westernovém dramatu Až na krev se dva hollywoodští velikáni pouštějí do dalšího společného projektu.

Paul Thomas Anderson platí za jednoho z nejnáročnějších režisérů filmového světa, který svým divákům s oblibou servíruje komplexní a náročně stravitelné charaktery, často se pohybující mimo přesně vymezené hranice naší společnosti. Svým unikátním a přitažlivým stylem dokáže zaujmout celou řadu talentovaných herců. Za všechny uveďme například Joaquina Phoenixe, Julianne Moore nebo nedávno zesnulého Phillipa Seymoura Hoffmana, který si už bohužel svou spolupráci s talentovým režisérem nikdy nezopakuje.

Kdo se ovšem může těšit na obnovenou spolupráci je britský herecký velikán Daniel Day-Lewis. Držitel tří hereckých Oscarů je považován za jednoho z nejlepších herců současnosti a zároveň někoho, kdo se nebojí do pocitů a života svých charakterů doopravdy ponořit s cílem zachytit skutečnou podstatu a esenci své postavy. Vyznavač metodické formy herectví se naposledy s Andersonem potkal v roce 2007 v jednom z nejlepších snímků uplynulé dekády – westernu Až na Krev.

I v jejich nejnovějším a zatím nepojmenovaném filmu se vydáme do minulosti. Tentokrát nás čeká výprava do módního světa londýnské smetánky 50. let minulého století. Natáčení by mělo začít v lednu, s plánovanou premiérou ke konci příštího roku. Nechme se překvapit, co přesně se za velmi obecným popisem děje, doopravdy skrývá. Jednou věcí si ale můžeme být jistí. Pokud obě zmíněné osobnosti dostojí své reputaci, můžeme se těšit na něco opravdu výjimečného. Film má být zveřejněn na konci roku 2017. Natáčení má začít v lednu.

Zdroje: Coming Soon, The Playlist

Galerie: 8

Velikáni P. T. Anderson a Daniel Day-Lewis budou opět spolupracovat | Fandíme filmu Velikáni P. T. Anderson a Daniel Day-Lewis budou opět spolupracovat | Fandíme filmu Velikáni P. T. Anderson a Daniel Day-Lewis budou opět spolupracovat | Fandíme filmu Velikáni P. T. Anderson a Daniel Day-Lewis budou opět spolupracovat | Fandíme filmu Velikáni P. T. Anderson a Daniel Day-Lewis budou opět spolupracovat | Fandíme filmu Velikáni P. T. Anderson a Daniel Day-Lewis budou opět spolupracovat | Fandíme filmu Velikáni P. T. Anderson a Daniel Day-Lewis budou opět spolupracovat | Fandíme filmu Velikáni P. T. Anderson a Daniel Day-Lewis budou opět spolupracovat | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest