Fantastická zvířata: Série se bude odehrávat po celém světě

Fantastická zvířata: Série se bude odehrávat po celém světě | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Objevila se sada nových fotek a povedený fanouškovský film, který představuje Voldemortovo mládí.

David Yates prozradil novou zajímavost o chystaném fantasy snímku Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny. První díl série se odehrával v New Yorku, v tom druhém se podíváme primárně do Paříže. A tenhle trend bude pokračovat. Podle Yatese je série globální příběh pro globální publikum a každý další díl se bude odehrávat v jiném městě. Soupeření s černokněžníkem Grindelwaldem je podle všeho úzce provázané s druhou světovou válkou, takže by asi nikoho nepřekvapilo, kdybychom se podívali do Německa. Ale co třeba takové Japonsko? Pokud bychom se měli řídit podle toho, kde jsou umístěné čarodějnické školy, pak bychom se mohli podívat do severní Evropy, Španělska, již zmiňovaného Japonska, Afriky nebo Brazílie.

Společně s Yatesovým vyjádřením se objevilo několik nových fotek, stejně jako několik starších fotek, tentokrát bez vodoznaků. Na Youtube se objevil také fanouškovský film Voldemort: Origins of the Heir o začátcích lorda Voldemorta:

Titulární čaroděj Gellert Grindelwald je pro své zločiny známý už čtenářům Harryho Pottera, kteří jej poznali jako největší hrozbu z časů Brumbálova mlládí. Pro své experimenty a další důvody byl vyloučen z Durmstrangu. Poté Grindelwald vyvolával chaos v Evropě a stal se nechvalně proslulý tím, že chtěl prosadit kouzelnickou vládu nad lidmi a nad světem. Během událostí Fantastických zvířat a kde je najít se ukrýval jako bystrozor Percival Graves v New Yorku, ale byl (za pomoci Mloka Scammandera) zatčený MACUSOU (Magickým kongresem Spojených států amerických). V New Yorku objevil Grindewald mladého muže, Credence, posedlého potlačenou magickou energií zvanou Obscurus, a pokusil se jej využít k tomu, aby odhalil kouzelnický svět pře No-Maji – americkými mudly.

V novém filmu Gridewald přesně podle svého slibu uprchne ze zajetí a začne shromažďovat následovníky, kteří ani často netuší, jaký je jeho skutečný záměr – tedy další pokus o to, aby čistokrevní kouzelníci vládli všem nemagickým bytostem. Aby se jej pokusil zastavit, vyhledá Albus Brumbál pomoc svého bývalého studenta, Mloka Scammandera, který nabídku přijímá, aniž by si uvědomoval, jaké nebezpečí před ním leží. Příběh se odehrává v New Yorku, Paříži a Londýně, kde jsou určeny hranice, láska a spojenectví v rodině a mezi přáteli otestovány, zatímco čarodějný svět zažívá bouřlivé časy a je stále rozpolcenější.

V hlavních rolích hrají Eddie Redmayne, Johnny Depp, Ezra Miller, Zoë Kravitz, Katherine Waterston, Alison Sudol, Claudia Kim, Jude Law, Carmen Ejogo a Dan Fogler. Režíroval David Yates podle scénáře J.K. Rowling. Produkovali David Heyman, J.K. Rowling, Steve Kloves a Lionel Wigram. Česká premiéra je stanovená na 15.11. 2018.

Zdroj: EW

Fantastická zvířata a kde je najít

18.11.2016 | USA, Velká Británie
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 6

Fantastická zvířata: Série se bude odehrávat po celém světě | Fandíme filmu Fantastická zvířata: Série se bude odehrávat po celém světě | Fandíme filmu Fantastická zvířata: Série se bude odehrávat po celém světě | Fandíme filmu Fantastická zvířata: Série se bude odehrávat po celém světě | Fandíme filmu Fantastická zvířata: Série se bude odehrávat po celém světě | Fandíme filmu Fantastická zvířata: Série se bude odehrávat po celém světě | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest