Pasažéři: Pětka TV Spotů a nové fotky

Pasažéři: Pětka TV Spotů a nové fotky | Fandíme filmu Zobrazit další 4 obrázky
Vesmírná sci-fi romance s Chrisem Prattem a Jennifer Lawrence rozkrývá nové záběry. 

První trailer na Pasažéry na nás v redakci udělal hodně dobrý dojem a předvedl směs sci-fi, akce, dobrodružství a romantiky, která je zabelená do hezkého vizuálu. To dělá ideální tip do kina na začátek příštího roku, který by mohl oslovit i vaši drahou polovičku. V dramaticky střižených televizních spotech mezi dalšími cestovateli na vesmírné lodi Avalon potkáme také Laurence Fishburnea nebo Andyho Garciu.

Příběh Pasažérů se odehrává v hlubokém vesmíru, kterým prolétá obrovská loď Avalon. Ta je na 120 let trvající cestě na planetu Homestead 2. Na palubě má 5258 pasažérů v kryospánku. Z ničeho nic komora Jamese Prestona (Chris Pratt) vypoví službu a předčasně se otevře. Preston brzy zjišťuje, že se jeho kryokomora otevřela o 90 let dříve. James se nejdřív snaží zabavit, ale cítí se osaměle a navíc nemá přístup k mnoha funkcím lodi, protože měl jen lacinou letenku. Snaží se přátelit alespoň s androidem barmanem (Michael Sheen), a protože je mechanik, hraje si technikou.

Přes veškerou svou snahu však má neskutečně prázdný život. To se změní, když se asi po roce probouzí další pasažérka, Aurora (Jennifer Lawrence). Oba se nejprve snaží najít způsob, jak se uložit zpět ke kryospánku, pomalu se ale začínají smiřovat se svým osudem a romanticky se sbližovat. Postupně se ukazuje, že závada kryokomor byl jen začátek a oba dva se na porouchané lodi budou muset hodně ohánět, pokud mají zachránit sebe a životy více než pěti tisíc spících pasažérů. Dále hraje Laurence Fishburne. Režíruje Morten Tyldum. Datum české premiéry je stanoveno na 12.1. 2017, datum slovenské na 5.1. 2017.

Zdroj fotek: Coming Soon

Pasažéři

21.12.2016 | USA
Sci-Fi, Dobrodružný, Drama, Romantický
Info o filmu

Galerie: 5

Pasažéři: Pětka TV Spotů a nové fotky | Fandíme filmu Pasažéři: Pětka TV Spotů a nové fotky | Fandíme filmu Pasažéři: Pětka TV Spotů a nové fotky | Fandíme filmu Pasažéři: Pětka TV Spotů a nové fotky | Fandíme filmu Pasažéři: Pětka TV Spotů a nové fotky | Fandíme filmu

Související články

Článků v systému:
12925
Komentářů v systému:
112626

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest