Star Wars: Síla se probouzí: Co všechno svedou triky - video

Star Wars: Síla se probouzí: Co všechno svedou triky - video | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
K tomu se chystá nové vydání filmu na Blu-ray, s novou bonusovou výbavou.

Star Wars: Síla se probouzí se chlubily tím, jak výrazně film využíval praktické efekty a ve videích z natáčení je to ostatně vidět. Ohromnou spoustu scén by ale nebylo vůbec možné dokončit, bez pomoci digitálních triků. O ty se ve Star Wars VII do velké míry již tradičně starala společnost ILM, která čerstvě vydala asi čtyřminutové video, které poměrně dobře ilustruje, že když s triky pracujete citlivě, hranice reality a animace se začínají stírat a opravdu je jen těžko rozpoznatelné, co je skutečné a co vytvořili digitální kouzelníci. Video dost možná předznamenává zbrusu nové vydání filmu na Blu-ray, které se na podzim chystá na trh s domácím videem.

I na český trh se totiž chystá nové vydání, které nabídne film ve 3D (dosud v téhle podobě na Blu-ray dostupný nebyl) a úplně nové bonusy. Konkrétně to budou komentář režiséra J.J. Abramse, řada filmů o filmu a především nové vystřižené scény. A pak už na nás v kinech vletí Rogue One: Star Wars Story, přičemž LucasFilm na oficiálním facebookovém profilu filmu dal vědět, že do premiéry zbývá (v USA) přesně 100 dní.

Zdroje: Blu-Space

Star Wars: Síla se probouzí

14.12.2015 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 5

Star Wars: Síla se probouzí: Co všechno svedou triky - video | Fandíme filmu Star Wars: Síla se probouzí: Co všechno svedou triky - video | Fandíme filmu Star Wars: Síla se probouzí: Co všechno svedou triky - video | Fandíme filmu Star Wars: Síla se probouzí: Co všechno svedou triky - video | Fandíme filmu Star Wars: Síla se probouzí: Co všechno svedou triky - video | Fandíme filmu
Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest