Suicide Squad měl doplnit Shia LaBeouf, studio to zarazilo

Suicide Squad měl doplnit Shia LaBeouf, studio to zarazilo | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Shia o tom, proč nesměl hrát v Suicide Squad a o tom, jak se upravoval scénář.

Kolem Suicide Squad (Sebevražedný oddíl) se toho napovídá hodně. Teď svojí troškou do mlýna přispěl Shia LaBeouf, který si zahrál v Železných srdcích, předchozím filmu režiséra Davida Ayera. Režisér chtěl Shiu obsadit i v Sebevražedném oddílu, do role, kterou nakonec dostal Scott Eastwood, ale zástupci studia Warner LaBeoufovi na schůzce otevřeně řekli, že je sice dobrý herec, ale moc velký blázen, takže ve filmu prostě hrát nebude. Nechtěli svoji velkou investici ohrožovat. Herec také potvrdil starší zvěsti, podle kterých úloha Ricka Flagga (Joel Kinnaman) byla původně větší, když ji měl hrát Tom Hardy, ale když Tom Hardy projekt opustil a Will Smith dostal roli Deadshota, scénář se upravil tak, aby se Flaggův prostor zmenšil a Deadshotův zvětšil. Víc prostoru měl mít původně i voják, kterého si zahrál mladý Eastwood. Jestli šprechtíte po anglicky, přečtěte si celý LaBeoufův profil, který přinesl magazín Variety, je to zajímavé počtení.

Být zlý je bezva. Tým těch nejnebezpečnějších superzločinců dostane ty nejsilnější zbraně, jaké má vláda k dispozici a je vyslaný na misi, během které má zneškodnit tajemnou a neporazitelnou bytost (Cara Delevingne). Americká agentka tajných služeb Amanda Waller (Viola Davis) rozhodla, že úkol může splnit jedině tajně poskládaná skupina různorodých a opovrženíhodných jedinců, kteří prakticky nemají co ztratit. Členové týmu však záhy zjistí, že nebyli vybraní proto, že mají šanci uspět, ale proto, že na ně snadno půjde svalit vina, až nevyhnutelně selžou. Rozhodnou se členové sebevražedného oddílu nasadit své životy a zkusí uspět navzdory všem předpokladům nebo všichni začnou jednat na vlastní pěst a na ostatní se vykašlou?  

Film napsal a zrežíroval David Ayer, dále hrají Jared Leto, Margot Robbie, Jai Courtney, Will Smith nebo Joel Kinnaman.

Sebevražedný oddíl

05.08.2016 | USA
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný, Krimi, Fantasy, Thriller
Info o filmu

Galerie: 6

Suicide Squad měl doplnit Shia LaBeouf, studio to zarazilo | Fandíme filmu Suicide Squad měl doplnit Shia LaBeouf, studio to zarazilo | Fandíme filmu Suicide Squad měl doplnit Shia LaBeouf, studio to zarazilo | Fandíme filmu Suicide Squad měl doplnit Shia LaBeouf, studio to zarazilo | Fandíme filmu Suicide Squad měl doplnit Shia LaBeouf, studio to zarazilo | Fandíme filmu Suicide Squad měl doplnit Shia LaBeouf, studio to zarazilo | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest