Kong: Skull Island: Oficiální synopse, nový plakát

Kong: Skull Island: Oficiální synopse, nový plakát | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Napětí před odhalením nového King Konga se pozvolna stupňuje.

V pátek byl oficiálně zveřejněn poster s prvním pohledem na King Konga, kterého uvidíme příští rok ve filmu Kong: Skull Island. Pro porovnání, aby vyzněla jeho velikost, přikládáme fotku Konga z filmu Petera Jacksona roku 2005. A opravdu je tu znatelný nárůst. A i když je mega op momentálně v mlze, tak si můžete při bližším pohledu povšimnout detailů jeho tváře, které mu dodávají na monumentálnosti.

Byla také zveřejněna oficiální synopse, kterou přikládáme níže. V rámci dnešního panelu studia Warner je pak velká šance na uvedení teaser traileru. Ten vám sem co nejdříve dodáme, či doplníme alespoň prožitky diváků v sále, pokud by upoutávka zůstala určená jenom účastníkům Conu. Takže neodcházejte od přijímačů, záplava novinek z Comic-Conu pokračuje. 

Film studií Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures s názvem „Kong: Ostrov lebek“ mění představy o původu mytického Konga v nepřekonatelném, originálním dobrodružství od režiséra Jordana Vogt-Robertse. Ve filmu se dá dohromady různorodá skupina průzkumníků, aby pronikla hluboko do nezmapovaného ostrova v Tichomoří. Ten je stejně tak zrádný jako nádherný a naši průzkumníci netuší, že narušují výsostné území mytického Konga.

Zdroj: Collider

Kong: Ostrov lebek

10.03.2017 | USA
Akční, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 2

Kong: Skull Island: Oficiální synopse, nový plakát | Fandíme filmu Kong: Skull Island: Oficiální synopse, nový plakát | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest